Україна за листопад видобула вугілля на 7% більше плану

Вуглевидобувні підприємства України всіх форм власності у листопаді 2021 р видобули 2,49 млн тонн вугілля, що на 7% більше, ніж планувалося, повідомляє профспілка працівників вугільної промисловості.

“У листопаді 2021 р вуглевидобувні підприємства України всіх форм власності видобули 2 490 654 тонни вугілля. План виконано на 107%. Державні шахти видали на гора 339 545 тонн вугілля. Планове завдання виконано на 68%”, — йдеться у повідомленні профспілки.

Зазначається, що у Донецькій області підприємства вугільної промисловості всіх форм власності у листопаді видобули 1, 018 млн тонн вугілля. Зокрема, державними шахтами було видобуто 237,8 тис. тонн вугілля. При цьому рівень видобутку вугілля на державних шахтах області був менший від плану на 91,3 тис. тонн.

На підприємствах Міністерства енергетики в Луганській області видобуток склав 19,5 тис. тонн вугілля. Планове завдання недовиконано на 33,6 тис. тонн.

Вугільне об’єднання Дніпропетровської області “ДТЕК Павлоградвугілля” у листопаді 2021 р видобуло 1,37 млн тонн вугілля. Планове завдання виконано на 98%.

У Львівській області колектив державного підприємства “Львіввугілля” добув 78 103 тонни вугілля. Планове завдання виконано на 74 %.

Держпідприємство “Волиньвугілля” у листопаді видобуло 2,1 тис. тонн вугілля. Планове завдання виконано на 25%.

Загалом від початку року вугледобувні підприємства всіх форм власності видобули 26,6 млн тонн вугілля. Планове завдання виконано на 106% .

При цьому державні вугледобувні підприємства з початку року видобули 5,1 млн тонн вугілля, що менше від планового завдання на 1,1 млн тонн.

Нагадаємо, що в січні — жовтні 2021 р в Україні було видобуто 24,126 млн тонн вугілля, що на 6% перевищує плановий показник видобутку.

Як вже повідомляло NotaВene, українські виробники електроенергії вже мають законтрактовані обсяги постачання вугілля з Польщі, США та Південно-Африканської Республіки.

Total
0
Shares
Previous Article
Volkswagen презентувала прототип робота-заправника для електрокарів

Volkswagen випередив Tesla з продажу електромобілів у Європі

Next Article

Тель-Авів вперше очолив рейтинг найдорожчих міст світу

Related Posts
Читать дальше

Європарламент заборонив використання особистих даних для показу інтернет-реклами

Європейський парламент більшістю голосів (530 на 78) затвердив законопроєкт, спрямований на обмеження агресивної реклами в інтернеті, повідомляє The…
Total
0
Share