Україна вводить надзвичайний стан

Рада національної безпеки та оборони ухвалила рішення запровадити надзвичайний стан на всій території України крім Донецької та Луганської областей, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Рада національної безпеки і оборони запропонувала запровадити режим надзвичайного стану на території України, крім Донецької і Луганської областей, заявив на брифінгу секретар РНБО Олексій Данілов.

Після рішення РНБО президент України має видати указ про надзвичайний стан в окремих областях, який упродовж двох днів має затвердити Верховна Рада.

За словами Данилова, обмеження, пов’язані з надзвичайним станом будуть варіюватися, залежно від регіону. Стосовно Донецької та Луганської областей секретар РНБО пояснив, що там діє окремий правовий режим, оскільки йдуть бойові дії.

Надзвичайний стан в Україні може бути введено на строк не більш як 30 діб і не більш як 60 діб в окремих її місцевостях.

Як вже повідомляло NotaВene.news, президент України Володимир Зеленський оголосив про запуск в Україні програми економічного патріотизму.

“Ми запускаємо програму економічного патріотизму. Це додаткові стимули для локалізації нашого виробництва. Цільові програми підтримки окремих галузей, зменшення податкового навантаження на бізнес та перевірок. Це стимули для залучення коштів населення у бізнес та банківську систему, зниження ПДВ на бензин та дизель, що зменшить ціни на заправках. Наша мета — здобуття економічної незалежності, особливо в енергетиці”, — заявив у відеозверненні Зеленський.

Нагадаємо, що Джо Байден у своєму зверненні до нації оголосив, що рішення Володимира Путіна щодо визнання ЛНР та ДНР грубо порушують норми міжнародного права. США трактують цей крок як “початок російського вторгнення на Україну”, заявив він і оголосив “перший пакет” нових санкцій проти Росії, які будуть введені найближчим часом.

У разі необхідності надзвичайний стан може бути продовжений президентом, але не більш як на 30 діб.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна піднялася на 13-е місце у рейтингу виробників сталі

Next Article

Рада підтримала законопроєкт про обіг вогнепальної зброї

Related Posts
Total
0
Share