Україна відправляє перший експортний поїзд до Китаю

Про відправлення першого в історії контейнерного поїзду із експортним вантажем за маршрутом Україна—Китайська Народна Республіка повідомляє АТ “Укрзалізниця”.

Варто зазначити, що 15 вересня 50-й прямий контейнерний поїзд прибув із китайського міста Чунцин до Києва. У 62 контейнерах до Києва доставили, зокрема, холодильні установки, автомобільні запчастини, канцелярські та споживчі товари, пиломатеріали, збірні вантажі тощо.

28 вересня зі станції Київ-Ліски відправиться перший в історії контейнерний поїзд із експортним вантажем за маршрутом Україна—Китайська Народна Республіка.

Нагадаємо, що стійкий попит на китайські товари, починаючи з засобів індивідуального захисту і закінчуючи побутовою технікою, став причиною зростання кількості поїздів Китай—Європа. За січень-лютий вона збільшилася на 96% і склала 2213 поїздів.

Як вже повідомляло NotaВene, Укрзалізниця розраховує на зростання потоку транзитних поїздів з Китаю в країни Європи. Як розповів у березні директор філії Центр транспортного сервісу “Ліски” АТ “Укрзалізниця” Едвін Берзіньш, наростити цей транзит до кінця 2021 р державний оператор планує до одного поїзду в день.

Берзіньш нагадав, що УЗ починала з одного поїзда в тиждень. А на початку 2021 р практично вийшла на графік двох поїздів в тиждень. Тому щоденний рух поїздів не видається представнику державної компанії нереальним завданням.

Total
0
Shares
Previous Article

Лос-Анджелес обійшов Гонконг в рейтингу найбільших контейнерних портів світу

Next Article

Вантажні перевезення в Україні зросли на 4,3%

Related Posts
Total
0
Share