Україна увійшла в топ-10 за прибутком від біткоіну

Українські інвестори заробили на біткоїнах у 2020 р сотні мільйонів доларів на тлі того, як найперша криптовалюта активно дорожчала завдяки інтересу нових інституційних та роздрібних інвесторів, повідомляє Фінансовий клуб.

За оцінками Chainalysis, українські трейдери в сукупності заробили близько 400 млн дол. у вигляді отриманого прибутку від біткоіну в минулому році. Дослідницька фірма з Нью-Йорка опублікувала звіт, в якому перераховані 25 країн лідерів в цій сфері.

Американські інвестори очолили світовий список, зафіксувавши 4,1 млрд дол. прибутку від торгівлі найкапіталізованішою криптовалютою. Це в три рази більше, ніж у Китаю, який посів друге місце з 1,1 млрд дол.

У десятку також увійшли Японія (0,9 млрд дол.), Велика Британія (0,8 млрд дол.), Росія, Німеччина і Франція (по 0,6 млрд дол.), Іспанія (0,5 млрд дол.), Південна Корея та Україна (по 0,4 млрд дол.).

Дослідницька компанія заявила, що її оцінки засновані на відстежуванні даних транзакцій від криптосервісів, хоча децентралізований характер технології не дозволяє дізнатися, де знаходяться учасники будь-якої окремої угоди.

В 2020 р торги біткоіном стартували з рівня 7,2 тис. дол. за “монету” (капіталізація 130,6 млрд дол.), а рік криптовалюта закінчила на позначці 29 тис. дол. (539 млрд дол.).

У 2021 р максимальна ціна біткоіну 13 квітня досягла 63,5 тис. дол. (капіталізація 1,186 трлн дол.).

Станом на 9:30 10 червня біткоін коштував 34, тис. дол. (капіталізація 651 млрд дол).

Нагадаємо, що Сальвадор став першою у світі країною, що узаконила використання криптовалюти біткоін як платіжного засобу.

Як вже повідомляло NotaВene, 8 червня вартість біткоіну впала ще майже на 10% за минулу добу, опустившись до рівня 32,8 тисячі доларів США. Про це свідчать дані біржі Coindesk. Причина того, що сталося невідома, але Bloomberg вважає, що це реакція на операцію ФБР, яка дозволила відстежити транзакцію криптовалюти зломщиків Colonial Pipeline.

Total
0
Shares
Previous Article

В Україні щороку утворюється до 550 тисяч тонн небезпечних відходів

Next Article

Виробництво труб в Україні зросло на 15%

Related Posts
Читать дальше

Верховна Рада ввела пільгові ставки ввізного мита на ряд товарів легкої промисловості

Законопроєкт №4410, який встановлює пільгові ставки ввізного мита на деякі товари легкої промисловості, підтримали 307 народних депутатів, повідомляє…
Total
0
Share