Україна увійшла в топ-10 експортерів курятини

Україна займає шосте місце в рейтингу світових постачальників курятини, передає агентство УНН з посиланням на аналітичну компанію Index Mundi.

Відзначається, що світовим лідером з експорту курятини є Бразилія. У 2020 р країна експортувала 3,8 млн тонн.

Друге місце з показником в 3,3 млн тонн належить США, третє — ЄС. У минулому році країни ЄС експортували 1,4 млн тонн м’яса птиці.

Україна з показником в 400 тис. тонн посідає шосте місце в рейтингу.

Замикає десятку лідерів Аргентина. У минулому році аргентинці поставили на зовнішні ринки 160 тис. тонн продукту.

Нагадаємо, що в січні-травні поточного року Україна експортувала 177,8 тис тонн м’яса та їстівних субпродуктів птиці, що на 0,7% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2020 р.

Як вже повідомляло NotaВene, Європейський Союз визнав зонування України за високопатогенним грипом птиці, що надасть можливість країні постачати безпечну продукцію птахівництва з неінфікованих зон до країн ЄС навіть з урахуванням чинних карантинних обмежень у зонах, де раніше фіксувалися випадки хвороби. 

Варто зазначити, що експорт українського м’яса птиці до країн ЄС (без Великої Британії) скоротився в січні-листопаді 2020 р на 18,1% порівняно з аналогічним періодом 2019 р — до 100,88 тис. тонн, проте Україна зберегла третє місце за цим показником.

Total
0
Shares
Previous Article

Українська промисловість у 2021 р завдала шкоди довкіллю на 67 млн грн

Next Article

Автовиробництво в Україні за рік зросло у 8 разів

Related Posts
Total
0
Share