Украерорух вперше за два роки отримав прибуток

Державне підприємство обслуговування повітряного руху вперше з осені 2019 р отримало прибуток, повідомляє Avianews.

За даними звітності компанії, чистий прибуток у ІІІ кварталі 2021 р склав 183 млн грн. Це дозволило зменшити негативний результат роботи за підсумками перших двох кварталів, у яких збитки Украероруху склали 260 млн грн.

В результаті за дев’ять місяців 2021 р загальний збиток підприємства знизився до 77 млн грн. порівняно з 1 млрд грн. збитків у 2020 р, зазначає компанія.

За словами виконувача обов’язків директора Украероруху Андрія Ярмака, вийти у плюс дозволили антикризові заходи, ефективне використання кредитів міжнародних фінансових організацій, збільшення кількості польотів в українському небі. Окрім цього, авіакомпанії почали регулярно платити за послуги підприємства.

У зимову навігацію у IV кварталі 2021 р та І кварталі 2022 р Украерорух знову прогнозує збитки, називаючи сезон “збитковим для всіх учасників авіаційного ринку”. Проте, в 2022 р підприємство розраховує вийти у плюс за підсумками цілого року.

Нагадаємо, що за перше півріччя поточного року Украерорух відзвітував про чисті збитки на суму 260,5 млн гривень — за аналогічний період минулого року чистий фінансовий збиток склав 881,8 млн грн.

Як вже повідомляло NotaВene, Державне підприємство з обслуговування повітряного руху звернулося в суд через заборгованість за послуги з аеронавігаційного обслуговування з боку українських та іноземних авіакомпаній. Зменшення обсягів перевезень погіршило фінансову дисципліну перевізників через брак обігових коштів, що ставить під загрозу роботу держпідприємства, внаслідок чого Украерорух опинився на межі технічного дефолту.

Total
0
Shares
Previous Article

Канадське місто першим у світі використовує енергію від майнінгу для опалення житла

Next Article

Концентрація парникових газів в атмосфері в 2020 р. була рекордною

Related Posts
Total
0
Share