Украерорух отримав за перше півріччя понад чверть мільярда гривень збитків

За перше півріччя поточного року державне підприємство обслуговування повітряного руху відзвітувало про чисті збитки на суму 260,5 млн гривень — за аналогічний період минулого року чистий фінансовий збиток склав 881,8 млн грн, . Про це свідчить звіт про виконання показників фінансового плану підприємства  за другий квартал 2021 року, повідомляє Марлін.

Украерорух у пояснювальній записці до звіту про виконання показників фінансового плану за другий квартал 2021 р нагадує про негативний вплив пандемії COVID-19 на кількість польотів. 

“Загальна кількість обслуговуваних польотів на маршруті у звітному періоді становить 51 760 польотів, що нижче запланованого на 32% та вище показника відповідного періоду минулого року у п’ять разів”, — йдеться у документі.

При цьому, зменшення кількості польотів негативно вплинуло й на суму чистих доходів за другий квартал, які склали 648 млн грн млн грн замість запланованих 880 млн грн.  

Станом на липень 2021 року Украерорух має 1,2 млрд грн фінансових зобов’язань.

За підсумками шести місяців 2021 р середня кількість працевлаштованих осіб на підприємстві становила 3839 осіб, що на 385 осіб менше за аналогічний період 2020 р. 

Як вже повідомляло NotaВene, Украерорух відзвітував про чисті збитки на 205,8 млн грн за І квартал поточного року.

Нагадаємо, що за підсумками 2020 р сьоме місце за розміром збитків серед усіх державних підприємств посів Украероух — 1,5 млрд грн. Причиною називається обмеження польотів через пандемію. Але в 2019 р Украерорух також мав збитки в 1,12 млрд грн.

Як вже повідомляло NotaВene, Державне підприємство з обслуговування повітряного руху звернулося в суд через заборгованість за послуги з аеронавігаційного обслуговування з боку українських та іноземних авіакомпаній. Зменшення обсягів перевезень погіршило фінансову дисципліну перевізників через брак обігових коштів, що ставить під загрозу роботу держпідприємства, внаслідок чого Украерорух опинився на межі технічного дефолту.

Total
0
Shares
Previous Article

Слідом за мікросхемами дефіцитними стали конденсатори

Next Article

Експорт українського цукру впав на 30%

Related Posts
Total
0
Share