UEFA позбавив Санкт-Петербург права на проведення фіналу Ліги чемпіонів

UEFA, керівний орган європейського футболу, вирішив позбавити Санкт-Петербург права на проведення фіналу Лігі чемпіонів через напад Росії на Україну, повідомляє The New York Times.

Європейський союз футбольних асоціацій (UEFA) вирішив позбавити Санкт-Петербург права на проведення фіналу Ліги чемпіонів, найбільшого клубного матчу року, після того як Росія вторглася в Україну.

Керівний орган європейського футболу скликає у п’ятницю екстрену нараду членів свого правління після того як ухвалив рішення позбавити Санкт-Петербург права на проведення фіналу Ліги чемпіонів, щоби визначитися з новим місцем для матчу.

UEFA чинив опір вживанню цього заходу раніше цього тижня, навіть після того як президент РФ Путін оголосив офіційне визнання самопроголошених сепаратистських утворень на території Донецької та Луганської областей України. UEFA пішов на цей крок після початку російського вторгнення вранці 24 лютого.

Нагадаємо, що вночі 24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив, що ухвалив рішення про початок військової операції на Донбасі. Потужні вибухи пролунали близько 5:00 у низці міст України.

Total
0
Shares
Previous Article

Велика Британія оголосила нові санкції проти РФ

Next Article

Байден оголосив нові санкції проти Росії

Related Posts
Total
0
Share