У найближчі 20 років Китаю буде потрібно ще 7576 пасажирських літаків

Китайська державна компанія з виробництва авіаційної техніки Корпорація авіаційної промисловості Китаю (Aviation Industry Corporation of China — AVIC) опублікувала щорічний звіт, в якому, серед іншого, повідомляється про потреби держави в літаках цивільної авіації всіх видів. Про це пише russian.china.org.cn.

До 2040 р. Китаю буде потрібно ще 7576 пасажирських літаків. У їх числі — 1598 широкофюзеляжних літаків, 5080 узкофюзеляжних і 898 регіональних літаків, йдеться в звіті.

Згідно з даними AVIC, в 2019 р. китайська цивільна авіація обслужила 660 млн пасажирів і 7,53 млн т повітряних вантажів, збільшивши значення на 7,9% і 2%, відповідно, в річному численні.

До кінця 2019 р. парк цивільної авіації Китаю налічував 3818 літаків, в тому числі 3645 пасажирських і 173 вантажних.

У звіті дається прогноз, що до 2024 р. польоти по внутрішніх маршрутах будуть переважати на ринку пасажирських авіаперевезень Китаю.

З урахуванням успіхів Китаю в боротьбі з COVID-19, очікується, що авіатранспортна галузь країни відновиться швидше, ніж інші великі закордонні ринки. Згідно зі звітом, середньорічні темпи зростання пасажирообороту в Китаї з 2020 р. по 2039 р. прогнозуються на рівні 5,3%.

Як вже повідомляв Nota Вene, Міжнародна асоціація повітряного транспорту (ІАТА) наприкінці листопада минулого року погіршила прогноз річного збитку авіакомпаній до 118,5 млрд дол. Це найгірший результат в історії галузі. При цьому ІАТА вважає, що до прибутків світові авіакомпанії можуть повернутися в четвертому кварталі 2021 р. Але у середньої авіакомпанії, підрахували в асоціації, запас міцності не перевищує 8,5 місяця, навіть незважаючи на державну підтримку.

Нагадуємо, на початку грудня найбільші українські авіаперевізники “Міжнародні авіалінії України” і SkyUp у відкритому зверненні заявили, що держава ніяк не підтримує авіаційну галузь, а перевізники навіть не отримали обіцяної компенсації за повернення українців з усього світу з початком локдауна в березні.

Total
0
Shares
Previous Article

Обсяг облігацій внутрішньої державної позики наблизився до трильйона гривень

Next Article

JPMorgan передбачив біткоін по 146 тисяч доларів

Related Posts
Total
0
Share