У комп’ютерній грі Chernobylite з’явилися локації Прип’яті

Видавництво All in! Games та студія The Farm 51 повідомили про вихід безкоштовного оновлення Ghost Town для Chernobylite, яке додало у рольовий хорор місто Прип’ять з його відомими локаціями, повідомляє Steam.

У гравців тепер є можливість досліджувати покинуте місто-примару, блукати його похмурими вулицями і відзначати собі відомі місця. Деякі з них миготять у новому трейлері, присвяченому виходу Ghost Town.

У комплекті з оновленням також йдуть три нові побічні місії, нові монстри та аномалії. З повним списком змін можна ознайомитися на окремій сторінці Steam.

Chernobylite доступна на ПК (Steam, GOG, Epic Games Store), PlayStation 4 та Xbox One, а також планується до запуску на PS5, Xbox Series X та S.

Нагадаємо, що Chernobylite — науково-фантастична комп’ютерна гра в жанрі survival horror, що розробляється і видається польською компанією The Farm 51. Анонс відбувся 30 квітня 2018 р. Вихід в стадії раннього доступу через інтернет-сервіс цифрової дистрибуції Steam відбувся 16 жовтня 2019 р. Проєкт має 72% позитивного рейтингу.

Дія розгортається в Чорнобильській зоні відчуження, де мета гравця полягає в тому, щоб дослідити місцевість і знайти кохану головного героя в радіоактивних пустках.

Як вже повідомляло NotaВene, розробники гри підготували текстову локалізацію для всіх основних мов гри: англійської, російської, німецької, іспанської, французької, польської, додали італійська, португальська, спрощена китайська та японська.

Total
0
Shares
Previous Article

Crocs купує італійський бренд Heydude за 2,5 млрд дол.

Next Article

Обсяг світової економіки в 2022 р перевищить 100 трлн дол.

Related Posts
Total
0
Share