У китайському місті Шеньчжень більше базових станцій 5G, ніж у всій Європі

Мережа 5G у китайському Шеньчжені вже налічує понад 46 000 базових станцій. У Німеччині при цьому всього 850 базових станцій 5G. Іншими словами, за кількістю базових станцій 5G Шеньчжень випереджає Німеччину в 50 разів. В даний час Китай випереджає не тільки Німеччину, але і всю Європу, повідомляє Gizchina.

Німецькі мережеві оператори Deutsche Telekom, Vodafone і Telefonica також заявляють, що у них є мережі 5G, які обслуговують мільйони німців. Проблема в тому, що вони не покладаються на розвинений мобільний зв’язок 5G. Замість цього вони використовують дешеві оновлення програмного забезпечення, щоб зробити існуючу мережу 4G відповідною для 5G.

Це означає, що вони не використовують автономну мережу 5G, яка насправді є “справжньою 5G”. В результаті клієнти бачать логотип 5G на своїх смартфонах, але реальна швидкість інтернету практично не змінюється.

В даний час в Шеньчжені найвища щільність базових станцій 5G в світі. Це також перше місто з повним покриттям незалежних мереж 5G. Станом на кінець минулого року в Китаї було 718 000 базових станцій 5G, що становить 70% від загальносвітової кількості. В цьому році в країні буде більше 1 мільйона базових станцій 5G.

Нагадаємо, міністерство промисловості та інформаційних технологій КНР оприлюднило “План дій з інновацій та розвитку промислового інтернету (2021-2023)”, в якому пропонується до 2023 р. побудувати в Китаї передову інфраструктуру промислового інтернету. Проєкт передбачає масштабну інтеграцію 5G-інтернету і бізнес-форматів, а також значне збільшення загальної виробничої потужності промислового інтернету.

Як вже повідомляв Nota Вene, уряд США може надати Україні фінансову допомогу, щоб покрити різницю у ціні на обладнання 5G між китайською компанією Huawei та іншими постачальниками телекомунікаційних послуг. 

Варто зазначити, що компанія LG Electronics спільно з рядом партнерів веде активні дослідження в області мобільного зв’язку шостого покоління (6G), щоб вивести мережу на проектну потужність до кінця поточного десятиліття.

Total
0
Shares
Previous Article

Продажі гривневих ОВДП на аукціонах впали до 216 млн грн

Next Article

Суд знайшов факти зловживання Google на ринку реклами

Related Posts
Total
0
Share