Twitter збільшив доходи від реклами на 41%

Власник сервісу мікроблогів Twitter Inc. у III кварталі 2021 р збільшив виторг і доходи від реклами, зазначивши, що ефект від зміни політики конфіденційності iOS в Apple був “скромним”, повідомляє Інтерфакс.

Виторг компанії зріс на 37% — до 1,28 млрд доларів США з 936 млн дол. роком раніше. Доходи компанії від реклами злетіли на 41% і досягли 1,14 млрд дол. Twitter зазначає, що команія була готові до нововведень Apple у політиці конфіденційності iOS, що надає можливість користувачам відмовитися від реклами, що таргетує.

“Поки що рано оцінювати довгостроковий ефект від змін в iOS, але вплив цього фактора на виручку в третьому кварталі виявився слабшим, ніж очікувалося”, — наголошується у звітності.

Проте компанія в третьому кварталі отримала чистий збиток у розмірі 536,8 млн дол., або 67 центів у розрахунку на акцію, порівняно з чистим прибутком 28,7 млн дол., або 4 центи на акцію роком раніше. Скоригований збиток становив 54 центи на акцію.

У компанії пояснили вихід на збитковий рівень виділенням 766 млн дол. для врегулювання позову 2016 р, в якому акціонери звинувачували Twitter у введенні їх в оману щодо зростання кількості користувачів платформи.

Аналітики, опитані FactSet, в середньому очікували, що компанія отримає скоригований прибуток на рівні 17 центів при виручці 1,28 млрд дол.

Число “монетизованих щодня активних користувачів” у минулому кварталі підвищилося на 13% порівняно з порівнянним періодом минулого року, до 211 млн осіб. При цьому експерти передбачали зростання до 211,9 млн людей, за даними Refinitiv.

У четвертому кварталі Twitter очікує виручку в діапазоні від $1,5 млрд до $1,6 млрд. Аналітики прогнозують у середньому $1,59 млрд. Зростання активних користувачів, як очікується, буде більше ніж 13%, отриманих у минулому кварталі.

Котирування акцій Twitter на додаткових торгах 26 жовтня злетіли на 3,9% після публікації звітності. З початку поточного року капіталізація компанії зросла на 13,4% (до 49,6 млрд дол.), тоді як фондовий індекс Standard & Poor’s 500 додав 21,8%.

Нагадаємо, що сервіс мікроблогів Twitter звітував про підсумки роботи в другому кварталі поточного фінансового року — за ключовими показниками зафіксовано значне зростання.

Виручка за тримісячний період склала 1,19 млрд доларів США. Це на 74% більше в порівнянні з результатом річної давності, які складали близько 683 млн дол. Рекламна виручка підскочила в річному численні на 87% — до 1,05 млрд дол.

Ліцензування та інші джерела доходу принесли в цілому 137 млн дол., що на 13% більше в порівнянні з другим кварталом минулого року.

За підсумками кварталу компанія показала чистий прибуток в розмірі приблизно 66 млн дол., або 8 центів в перерахунку на один цінний папір. Для порівняння: роком раніше були зафіксовані збитки на рівні 1,38 млрд дол., або 1,75 дол. на акцію.

Як вже повідомляло NotaВene, управління інформаційних і комунікаційних технологій Туреччини ввело заборону на рекламу в Twitter, Periscope і Pinterest.

Рішення пов’язане з недотриманням закону, який наказує соціальним мережам реєструвати свій офіс в Туреччині, призначати свого офіційного представника в ньому і зберігати дані місцевих користувачів.

Варто зазначити, що компанія Facebook Inc., якій належить найбільша у світі соціальна мережа, збільшила чистий прибуток у третьому кварталі 2021 р на 17%, до 9,19 млрд дол. із 7,85 млрд дол. роком раніше. Прибуток у розрахунку на акцію зріс до 3,22 дол. з 2,71 дол. при прогнозі аналітиків, опитаних FactSet, на рівні 3,22 дол.

Total
0
Shares
Previous Article

VistaPrint викупила 100% акцій українського розробника Depositphotos

Next Article

Morgan Stanley прогнозує зростання ВВП України на рівні 3,4 %

Related Posts
Total
0
Share