Туреччина збільшила імпорт руди з України в 4 рази

Металургійні підприємства Туреччини в січні-липні збільшили імпорт руди з України в чотири рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року — до 728,3 тис. т, повідомляє Steel Orbis.

У липні Туреччина імпортувала з України 156,3 тис. т руди, це на 57,9% більше в порівнянні з липнем 2020 р.

Загалом турецькі металурги за січень-липень імпортували 6,48 млн т залізної руди, що на 12,6% більше в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше.

Основним постачальником сировини до Туреччини за вісім місяців стала Бразилія. Турецькі металурги наростили імпорт бразильської сировини на 0,6% в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше — до 3,2 млн т.

Бразилія займає 49% в загальному обсязі імпорту сировини в Туреччину. На другому місці Швеція — 17%. Україна на четвертому місці — 11%.

Нагадаємо, що Туреччина — сьомий за обсягами виробник сталі в світі. 

Як вже повідомляло NotaВene, металургійні підприємства Туреччини в січні-травні збільшили імпорт руди з України в 19,6 разів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року — до 571,95 тис. т.

Варто зазначити, що українські гірничо-металургійні компанії в серпні поточного року експортували 3,68 млн т залізної руди, що відповідає показника серпня минулого року. У грошовому виразі експорт ЗРС за місяць виріс у 2,2 раза — до 778 млн доларів США.

 

Total
0
Shares
Previous Article

Одеський припортовий завод зупиняє роботу через високі ціни на газ

Next Article

Доходи держбюджету в серпні склали на 8,7% більше плану

Related Posts
Total
0
Share