Транзит нафтопродуктів від початку року знизився на 44%

У січні-жовтні поточного року обсяг транзиту нафтопродуктів через Україну скоротився на 44%, до 37,8 тис. т, порівняно з аналогічним періодом минулого року, повідомляє enkorr.

Транзит дизельного пального за десять місяців знизився на 51% порівняно з аналогічним періодом торік — до 28,2 тис. т, з яких 17,8 тис. т — з Білорусі в Молдову, 8,7 тис. т — з Литви в Молдову й 1,5 тис. т — із Росії в Польщу.

Перевезення бензину в Молдову зросло на 48%, до 8,4 тис. т, при цьому в березні 2021 р транзит через територію України не здійснювався. Транзитні постачання бітуму за звітний період із Росії склали 1,2 тис. т.

Консалтингова група “А-95” зазначаєи, що в січні-жовтні 2021 р транзит авіаційного пального й мазуту не здійснювався.

Нагадаємо, що у 2020 р транзитні перевезення нафтопродуктів залізницею територією України скоротилися на 28% — до 73,7 тис. т, порівняно з обсягами 2019 р (102,1 тис. т).

Як вже повідомляло NotaВene, в січні-вересні поточного року обсяг транзиту нафтопродуктів через Україну скоротився на 48%, до 32,2 тис. т, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Варто зазначити, що Європейський Союз заборонив транзит та імпорт нафтопродуктів з Білорусі. Згідно з рішенням Ради Європейського Союзу, заборона на імпорт або транзит з Білорусі найважливіших експортних товарів — нафтопродуктів і калійних добрив — поширюється на контракти, які укладено після 25 червня 2021 р.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила виручку від експорту агропродукції на 17 %

Next Article

Приватний видобуток газу в Україні зріс на 6%

Related Posts
Читать дальше

Фізособи-підприємці зареєстрували 250 тис. касових апаратів

Фізособи-підприємці станом на 18 січня 2022 року зареєстрували більше 250 тисяч реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та програмних РРО, повідомляє голова парламентського…
Читать дальше

Уряд дозволив продаж зеленої електроенергії на термін більше місяця

Кабінет міністрів дозволив державному підприємству “Гарантований покупець” (ГарПок) продавати електроенергію, вироблену з відновлюваних джерел (ВДЕ), на термін більше…
Total
0
Share