Toyota вперше обігнала GM по продажах автомобілів в США

Довгі роки на ринку США велася напружена конкурентна боротьба між General Motors і Toyota. І в другому кварталі поточного року японський виробник переміг. Стало відомо, що Toyota продала 688 813 автомобілів в США з квітня по червень, що на 577 машин більше, ніж продала GM. Така перевага обумовлена накопиченим Toyota запасом чіпів, повідомляє The Wall Street Journal.

Toyota заявляє, що це лише одиничний випадок, обумовлений виробничими обмеженнями, що торкнулися інших компаній. Японський автовиробник зробив ставку на відновлення автомобільного ринку США раніше за інших. В результаті він скоротив обсяги виробництва і замовлення на запчастини не так різко, як інші компанії, що зробило Toyota більш підготовленою до нинішнього сплеску попиту. Іншим фактором, який зіграв на руку японській компанії, стала нестача напівпровідників, що обмежила обсяги виробництва її конкурентів. Toyota же, спираючись на свій досвід, отриманий після землетрусу в Японії в 2011 р, звикла зберігати чотиримісячний запас мікросхем і інших ключових деталей, необхідних для виробництва автомобілів.

За даними дослідницької компанії LMC Automotive, в той час як інші автовиробники закривали заводи через дефіцит чіпів, Toyota майже не постраждала. За даними LMC, в цьому році заводи Toyota працюють більш ніж на 90% своєї потужності в порівнянні з 50%-60% у конкурентів.

Дилери Toyota відчувають брак найпопулярніших моделей автомобілів, проте він не настільки катастрофічний, як у конкурентів. Американські продавці відзначають, що популярні моделі GM рідко надходять в салони, тоді як популярний в країні Toyota RAV4 придбати цілком можливо.

Більшість автомобілів Toyota, що продаються на американському ринку, виробляються в США. Однак деякі моделі, включаючи преміальні автомобілі марки Lexus, експортуються з Японії. Відзначається, що за перші п’ять місяців 2021 р експорт Toyota в США з Японії виріс на 16% — до 234 229 одиниць. Здатність японської компанії залишатися попереду у виробничій гонці, ймовірно, зумовить її майбутнє і навіть може дозволити Toyota залишитися лідером ринку. Компанія заявляє, що зараз її заводи працюють у звичайному режимі, і відмовляється коментувати майбутні поставки напівпровідників.

Нагадаємо, що на початку лютого General Motors повідомив, що призупиняє роботу трьох заводів в Канзасі, Онтаріо і Сан-Луїс Потосі і вдвічі сповільнить виробництво на заводі в Південній Кореї через глобальний дефіцит напівпровідників.

Як вже повідомляло NotaВene, Toyota продала 9,5 млн автомобілів в 2020 р. Це дозволило компанії стати найбільшим продавцем автомобілів у світі і обійти Volkswagen з його 9,3 млн автомобілів. Авторинок Японії і всій Азії постраждав від коронавірусу менше, ніж ринки Європи і США. Це допомогло Toyota пережити кризу краще, ніж німецькому концерну.

Варто зазначити, що Toyota оприлюднила прогнози на поточний фіскальний рік, який завершиться в березні 2022 р. За підсумками попереднього фіскального періоду компанії вдалося збільшити чистий дохід на 10,3%, в поточному році компанія розраховує отримати не менше 21,1 млрд дол. чистого доходу, що відповідає приросту на 2,4%. Для не найпростіших ринкових умов це дуже амбітна мета, особливо з урахуванням готовності багатьох конкурентів зазнати збитків через дефіцит напівпровідникових компонентів. Операційний прибуток компанії має збільшитися на 13,8%, а виручка — на 10,2%.

Total
0
Shares
Previous Article

Бориспіль збільшив пасажиропотік за півроку на 35%

Next Article

Україна збільшила експорт свинини на 61%

Related Posts
Total
0
Share