TikTok видалив 7,3 млн акаунтів дітей до 13 років

Сервіс для створення і перегляду коротких відео TikTok видалив майже 7,3 млн акаунтів, що, імовірно належали дітям молодше 13 років. Про таке рішення платформа повідомляє в звіті за перший квартал 2021 р.

Своє рішення TikTok пояснює тим, що прагне забезпечити безпеку неповнолітніх користувачів і не допускає дітей в простір соціальної мережі.

В цілому TikTok видалив майже 11,2 млн профілів — це менше 1% всіх акаунтів сервісу. У зв’язку з різними порушеннями з майданчика були прибрані близько 62 млн відеороликів і відхилені майже 2 млн рекламних оголошень.

З січня 2021 р в соцмережі діють нові правила для захисту підлітків до 16 років. У звіті пояснюється: “Раніше ми оновили налаштування конфіденційності для підлітків, оновили інструменти батьківського контролю, а також обмежили обмін особистими повідомленнями і можливість проведення прямих ефірів для користувачів молодше 16 років”.

Раніше в TikTok було виявлено понад 1,7 тис. роликів, присвячених суїцидальній тематиці і групам смерті. При цьому залученість в перегляд таких роликів становила понад 580 тис. осіб.

Як вже повідомляло NotaВene, управління інформаційних і комунікаційних технологій Туреччини ввело заборону на рекламу в Twitter, Periscope і Pinterest. Варто зазначити, що в листопаді 2020 р влада Туреччини оштрафувала Twitter, Facebook, Instagram, YouTube, TikTok і Periscope за недотримання згаданого закону. Сума штрафу для кожної з компаній склала 10 млн турецьких лір (1,2 млн дол.).

Нагадаємо, що TikTok другий рік поспіль очолює рейтинг неігрових застосунків, в яких користувачі витратили найбільше коштів як в App Store, так і в Google Play, включаючи Douyin (китайська версія TikTok) на iOS в Китаї. У першому півріччі 2021 р витрати в TikTok склали більше 920 млн дол., що на 74% більше аналогічного періоду минулого року.

Total
0
Shares
Previous Article

Літня спека розігріла світові ціни на газ

Next Article

Народні депутати підтримали зміни до Податкового кодексу

Related Posts
Читать дальше

Наглядова рада Укрзалізниці скасувала рішення про створення УЗ Карго та УЗ Інфра

Наглядова рада АТ “Укрзалізниця” зажадала від правління акціонерного товариства не здійснювати будь-яких дій, пов’язаних зі зміною структури компанії,…
Total
0
Share