Тігіпко продав мережу аптек TAS компанії Мед-Сервіс

Бізнесмен Сергій Тігіпко продав велику мережу аптек TAS. Це перший актив, який продав Тігіпко з 2014 р., повідомляє НВ Бізнес.

TAS володіла приблизно 100 аптеками в Києві та Київській області. Покупцем стала компанія “Мед-Сервіс”, яка володіє понад 350 аптеками в Україні. На сайті компанії в переліку аптек вже вказані аптеки TAS. Вартість угоди може скласти 5-6 млн доларів, вважає один з інвестбанкірів.

Джерело видання в аптечному бізнесі заявив, що “інвестор втратив інтерес до цього бізнесу”, бо прибутковість аптечного бізнесу зараз становить 2%.

Переговори про продаж TAS також велися з групою компаній “Епіцентр” і мережею “Аптека доброго дня”.

Компанія “Мед-Сервіс” заснована в 1995 р. Олегом Токарєвим. Є однією з найбільшіх мереж в Україні (около 320 аптек в 100 містах) зі статутним капіталом 179,9 млн грн.

Мережа аптек TAS була створена в серпні 2009 р. в рамках ребрендингу аптечної мережі “Даша”, яка в 2008 р. увійшла до складу групи ТАС.

У січні 2019 р. ТАС купила аптечний бізнес “Космо”, який налічує 28 аптек в Києві та Київській області. Сума угоди склала 8-10 млн дол. Тігіпко планував довести кількість аптек до 500.

Як вже повідомляло NotaВene, товари медичного призначення очолили список продажів в українських інтернет-магазинах.

Total
0
Shares
Previous Article

Samsung інвестує в будівництво нових заводів 45 млрд дол.

Next Article

Зеленський затвердив список санкцій проти 13 громадян і 95 компаній

Related Posts
Читать дальше

Плани ЄС щодо переходу на електромобілі ставлять під загрозу 500 тис. робочих місць

Півмільйона робочих місць опиняться під загрозою через плани Європейського Союзу заборонити експлуатацію автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння до…
Читать дальше

Гарантований покупець повністю оплатив електроенергію за зеленим тарифом

Державне підприємство “Гарантований покупець” повністю розрахувалося з виробниками електроенергії з відновлюваних джерел (ВДЕ) за енергію, вироблену в 2020…
Total
0
Share