Тігіпко продав мережу аптек TAS компанії Мед-Сервіс

Бізнесмен Сергій Тігіпко продав велику мережу аптек TAS. Це перший актив, який продав Тігіпко з 2014 р., повідомляє НВ Бізнес.

TAS володіла приблизно 100 аптеками в Києві та Київській області. Покупцем стала компанія “Мед-Сервіс”, яка володіє понад 350 аптеками в Україні. На сайті компанії в переліку аптек вже вказані аптеки TAS. Вартість угоди може скласти 5-6 млн доларів, вважає один з інвестбанкірів.

Джерело видання в аптечному бізнесі заявив, що “інвестор втратив інтерес до цього бізнесу”, бо прибутковість аптечного бізнесу зараз становить 2%.

Переговори про продаж TAS також велися з групою компаній “Епіцентр” і мережею “Аптека доброго дня”.

Компанія “Мед-Сервіс” заснована в 1995 р. Олегом Токарєвим. Є однією з найбільшіх мереж в Україні (около 320 аптек в 100 містах) зі статутним капіталом 179,9 млн грн.

Мережа аптек TAS була створена в серпні 2009 р. в рамках ребрендингу аптечної мережі “Даша”, яка в 2008 р. увійшла до складу групи ТАС.

У січні 2019 р. ТАС купила аптечний бізнес “Космо”, який налічує 28 аптек в Києві та Київській області. Сума угоди склала 8-10 млн дол. Тігіпко планував довести кількість аптек до 500.

Як вже повідомляло NotaВene, товари медичного призначення очолили список продажів в українських інтернет-магазинах.

Total
0
Shares
Previous Article

Samsung інвестує в будівництво нових заводів 45 млрд дол.

Next Article

Зеленський затвердив список санкцій проти 13 громадян і 95 компаній

Related Posts
Total
0
Share