Tesla оновила рекорд з квартальних постачань електромобілів

Торік Tesla виставила на ринок 936 тис. електромобілів, збільшивши постачання майже вдвічі порівняно з 2020 р, коли компанія поставила близько 500 тис. машин, повідомляє CNBC.

Компанія Ілона Маска в четвертому кварталі 2021 року оновила свій рекорд, поставивши на ринок 308 тис. електрокарів. Нагадаємо, що попередній рекордний результат — 241,3 тис. машин — був досягнутий автовиробником у третьому кварталі минулого року.

За даними FactSet, аналітики в середньому оцінювали постачання на рівні 266 тис. машин

Лідерами з виробництва Tesla є дві моделі електрокарів — седан Model 3 та позашляховик Model Y, сукупні поставки яких у 2021 р склали 911 209.

Tesla вдалося значно збільшити присутність на ринку, незважаючи на дефіцит та проблеми у глобальних ланцюжках поставок напівпровідникових компонентів, які негативно вплинули на інших автовиробників. Раніше газета The Wall Street Journal писала, що власні розробки програмного забезпечення допомогли компанії краще адаптуватися до нестачі чіпів, ніж її конкурентам.

Остаточні дані про продаж будуть опубліковані разом із фінансовою звітністю за четвертий квартал пізніше цього місяця.

Котирування акцій Tesla за підсумками додаткових торгів 31 грудня зросли на 0,6%. Капіталізація компанії за даними на останній день 2021 р склала 1,06 трлн дол.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року капіталізація Tesla вперше перевищила 1 трлн доларів США — її акції злетіли майже на 10% після новини, що найстаріша компанія з прокату автомобілів Hertz закупить у Tesla 100 тисяч електрокарів.

Як вже повідомляло NotaВene, 8 грудня 2020 р Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку допустила до обігу в Україні акції шести компаній, зокрема, Facebook Inc., Tesla Inc., Netflix Inc., Microsoft Corporation, Visa Inc і Advanced Micro Devices, Inc.

Total
0
Shares
Previous Article

Обсяг ОВДП зріс на 62 млрд грн

Next Article

Україна скоротила імпорт картоплі на третину

Related Posts
Читать дальше

Від браку мідної фольги зростуть ціни на системні плати і відеокарти

Глобальний ланцюжок поставок електронної продукції все ще відчуває дефіцит, викликаний відсутністю достатньої кількості напівпровідникових виробів і деяких інших…
Total
0
Share