Тель-Авів вперше очолив рейтинг найдорожчих міст світу

Тель-Авів посів перше місце в рейтингу найдорожчих міст світу, що складає Economist Intelligence Unit (EIU) — аналітичний підрозділ британського журналу The Economist.

Тель-Авів уперше очолив рейтинг, піднявшись за рік із п’ятого на перше місце в рейтингу. “Підвищення місця Тель-Авіва, головним чином, відображає силу ізраїльської валюти, шекелю щодо американського долара”, — наголошує EIU.

До топ-5 також потрапили Париж, Сінгапур, Цюріх та Гонконг. У відкритій частині доповіді також зазначено міста, які піднялися на найбільшу кількість рядків у рейтингу за останній рік. Зокрема, Тегеран піднявся із 79 місця на 29.

Найдешевшими для життя містами світу в рейтингу названі Дамаск, Тріполі, Ташкент, Туніс та Алмати.

EIU двічі на рік розраховує індекси вартості проживання для 173 міст світу. Експерти розглядають ціни на сотні найменувань товарів та послуг. Зокрема, фахівці оцінюють ціни на продукти харчування, одяг та оренду житла.

Нагадаємо, що Гонконг визнаний найдорожчим містом у світі для експатріантів, згідно зі звітом ECA International про вартість життя за 2020 р. Зберегли свої позіції у першій четвірці Токіо, Нью-Йорк і Женева.

Цюріх (5 місце) і Лондон (6) піднялися в рейтингу ECA International, оскільки зміцнення євро і фунта стерлінгів призвело до збільшення вартості життя для іноземних фахівців, пише CNBC. У Тель-Авіві (7), Сеулі (8), Сан-Франциско (9) і Йокогамі (10) експерти зафіксували зниження вартості життя протягом року.

Як вже повідомляло NotaВene, найпривабливішим містом для інвесторів і бізнесменів є Лондон. Консалтингова компанія Henley & Partners (H & P) порівняла 25 міст, в яких діють програми “Вид на проживання за інвестиції”, з точки зору безпеки, нерухомості, інфраструктури та інших параметрів.

У топ-10 найбільш привабливих міст увійшли:

  1. Лондон (705,7 бала)
  2. Нью-Йорк (666,6)
  3. Сідней (647,1)
  4. Сінгапур (644,7)
  5. Цюрих (619,3)
  6. Лос-Анджелес (614,7)
  7. Барселона (598,4)
  8. Гонконг (584,9)
  9. Вена (570,8)
  10. Торонто (568)

Найменш привабливими містами, в яких є програми “ВНП за інвестиції”, виявилися Куала-Лумпур (398,2), Порт-Луї (400,5) і Бангкок (402,6).

Total
0
Shares
Previous Article

Україна за листопад видобула вугілля на 7% більше плану

Next Article

Обсяг мобільного трафіку за 10 років зріс у 300 разів

Related Posts
Total
0
Share