Тедіс Україна позбулася 3,4 млрд грн штрафу АМКУ

Верховний суд задовольнив касаційну скаргу ТОВ “Тедіс Україна” про скасування штрафу Антимонопольного комітету в 3,4 млрд грн. Про це повідомляє пресслужба Верховного суду.

Верховний суд також скасував всі рішення судів попередніх інстанцій, що підтверджували обґрунтованість штрафу.

Нагадуємо, в жовтні 2019 р. АМКУ оштрафував десять тютюнових компаній за змову на ринку на загальну суму 6,5 млрд грн. Штраф для “Тедіс Україна” був визначений у розмірі 3,4 млрд грн.

“Беручи до уваги неможливість залучення будь-якої особи до відповідальності на підставі рішень Антимонопольного комітету з інших справах (не мають преюдиціального значення), без обов’язкового доведення вини у кожному окремому випадку (в кожній справі), та беручи до уваги помилковість кваліфікації дій “Тедіс Україна”, Верховний суд задовольнив позов”, — йдеться в повідомленні.

Визнання недійсним рішення АМКУ не позбавляє цей орган права провести повторну перевірку на відповідність вимогам чинного законодавства, додає Верховний суд.

Водночас, Північний апеляційний господарський суд відмовив у задоволенні скарги компаніям “Імперіал Тобакко Юкрейн” і “Імперіал Тобакко Продакшн Україна” і залишив у силі рішення Господарського суду Києва про накладення на компанію штрафу в 460 млн грн Антимонопольним комітетом.

Як вже повідомляло Nota Вene, Північне територіальне відділення Антимонопольного комітету розпочало розслідування діяльності шести газопостачальних компаній через завищені ціни на газ для населення.

Total
0
Shares
Previous Article
Фото:International Finance

Pfizer заробить 15 млрд на вакцинах проти COVID-19

Next Article

Збиток ВР за підсумками року склав більше 20 млрд дол.

Related Posts
Total
0
Share