Світовий ринок електромобілів подвоїв обсяги продажів

Курс на електрифікацію автопарку, взятий найбільшими регіональними ринками планети, дозволив минулого року збільшити обсяги продажів електромобілів з 3 млн до 6,6 млн штук всього за рік. Якщо врахувати, що у 2019 р. було продано не більше 2,2 млн електромобілів, то за два роки обсяги потроїлися. При цьому 90% продажів припадають на кілька найбільших ринків планети, а решта сильно відстає, повідомляє Electrek.

Як показує статистика Міжнародного енергетичного агентства ()IEA, у 2020 р. на електромобілі припадало не більше 4,1% обсягів продажу нових транспортних засобів, але за підсумками 2021 р. їхня частка зросла до 8,57%. За оцінками джерела, зараз дорогами планети пересуваються близько 16 млн електромобілів, споживаючи щорічно до 30 ТВт·год. електроенергії — обсяг, який можна порівняти з енергоспоживанням усієї Ірландії.

Лідером в електрифікації транспорту залишається Китай, минулого року тут було продано 3,4 млн електромобілів — більше, ніж у всьому світі за 2020 р. До грудня минулого року частка електромобілів на первинному ринку КНР досягла 20%. До середини десятиліття цей рівень буде досягнуто постійно.

У Європі обсяги продажів електромобілів за 2021 р. зросли на 70% до 2,3 млн штук, але приблизно половина з них залишалася гібридами, що заряджаються, які теж потрапляють у статистику. Електрифіковані автомобілі формували 17% первинного ринку Європи минулого року, але деякі країни регіону пішли в цьому плані далеко вперед. Норвегія (72%), Швеція (45%) та Нідерланди (30%) випереджають найбільший ринок Європи, яким залишається Німеччина зі своїми 25% електромобілів на первинному ринку за підсумками 2021 р.

У США обсяги продажу електромобілів минулого року подвоїлися до півмільйона штук, але в загальній масі нових автомобілів їхня частка все одно не перевищила 4,5%. Спільно приблизно дві третини світового ринку автомобілів всіх типів припадають на Китай, Європу та США, а на ринку електромобілів ці регіони контролюють приблизно 90%. Навіть Південна Корея після подвоєння обсягів продажів електромобілів у минулому році не може похвалитися їх часткою понад 8%, а в Японії частка електромобілів взагалі не перевищує 1%, як і в більшості великих країн зі зростаючою економікою типу Бразилії, Індії та Індонезії.

Рейтинг електромобілів за марками очолює Tesla з 936 тис. проданих в 2021 р. екземплярів, на другому місці розмістився концерн Volkswagen з 763 тис. машин, на третьому розташувався китайський BYD з 598 тис. електромобілів, на четвертому присутня General Motors, п’ятірку замикає Stellantis із 385 тис. проданих електромобілів.

Нагадаємо, що за період з 2010 р. до 2020 р. ціни на літій-іонні акумулятори для електроавтомобілів впали на 89% — до 137 доларів за кВт⋅год.

Як вже повідомляло NotaВene.news, Міністерство інфраструктури підготувало план дій щодо декарбонізації транспорту, які відповідають вимогам Європейського Союзу зі скорочення шкідливих викидів через зміни клімату.

Одним із рішучих заходів, які погодив Кабінет міністрів, має стати перехід на електричний громадський транспорт до 2030 р.

Total
0
Shares
Previous Article

Імпорт агропродукції зріс на 19%

Next Article

Світові ціни на продовольство у січні зросли на 1%

Related Posts
Читать дальше

Через сильний снігопад КМДА обмежила в’їзд до Києва великогабаритного транспорту

Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про тимчасове обмеження в’їзду до Києва великогабаритного…
Total
0
Share