Світовий ринок e-commerce виріс на 38%

Згідно зі звітом Adobe Digital Economy Index, світова електронна комерція досягла 876 млрд доларів США за перші три місяці 2021 р. — зростання в річному численні склало 38%, повідомляє портал Belretail.

Автори дослідження відзначають, що при збереженні поточних темпів зростання в 2021 р. глобальна e-commerce досягне 4,2 трлн дол.

Adobe очікує, що до 2022 р. обсяг електронної торгівлі в США досягне 1 трлн дол. У перші три місяці 2021 р. онлайн-витрати в США виросли на 39%, до 199 млрд дол.

Велика Британія випередила США за темпами зростання e-commerce: на 66% за той же період, до 39 млрд дол. Половина продажів припала на смартфони, при цьому частка витрат на мобільний зв’язок виросла на 6% в річному численні. Інтернет-трафік у Великій Британії збільшився на 29% в річному численні. Розмір замовлень виріс на 9% рік до року, конверсія — на 18%, виручка за хвилину — на 23%.

В Японії онлайн-продажі зросли на 15% рік до року за перші три місяці 2021 р., досягнувши 38 млрд дол. На смартфони прийшлося 64% витрат — на 2% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. Трафік виріс на 19% рік до року, розмір замовлень — на 15%, але конверсія знизилася на 16% рік до року.

Покупці в Великій Британії також швидко освоїли замовлення продуктів харчування в інтернеті. Про покупки щомісяця повідомили 39% споживачів у Великій Британії в порівнянні з 27% в США і 24% в Японії.

Купівля продуктів онлайн заощаджує гроші, вважають 52% споживачів у Великій Британії, 51% в США і 54% — в Японії. В опитуванні більше 1000 споживачів (в кожному регіоні) 15% респондентів у Великій Британії, 9% в США і 8% в Японії заявили, що ніколи не купували нічого в інтернеті до березня 2020 р.

Нагадаємо, Україна продемонструвала значне зростання доходів від e-commerce за час пандемії. Про це йдеться у звіті Payoneer’s Global Seller Index, який охоплює другий і третій квартали 2020 р.

Україна посіла шосту позицію в рейтингу, випередивши В’єтнам, Ізраїль, Індію та Японію, але поступилась Китаю, США, Гонконгу, Південній Кореї і Великій Британії.

Як вже повідомляло NotaВene, у Китаї в 2021 р. частка e-commerce в роздрібній торгівлі країни вперше може досягти 52,1%. Китай вже давно є лідером в світі за сукупними показниками продажів e-commerce і його частці в загальній роздрібній торгівлі. Однак зовсім недавно, в 2018 р., ця частка становила всього 29,2%, але в 2019 р. на e-commerce в Китаї доводилося вже 45%. У звіті eMarketer відзначається, що Китай досяг переломного моменту за останні кілька років, коли споживчий ажіотаж в онлайні швидше прискорився, ніж стабілізувався.

Варто зазначити, що згідно зі звітом міжнародної консалтингової компанії Savills, в Європі у 2021-2025 рр. компаніям, які займаються доставкою посилок, будуть потрібні додаткові 8,6 млн кв. м складських площ, щоб задовольнити зростаючий попит на онлайн-торгівлю.

Total
0
Shares
Previous Article

Оператор ГТС отримав чистий прибуток у розмірі 4,6 млрд грн

Next Article

Наприкінці травня Україна здійснить першу виплату за ВВП-варантами

Related Posts
Total
0
Share