Світовий ринок друкарської техніки впав на 20%

Компанія International Data Corporation (IDC) зафіксувала різкий спад постачання пристроїв друку на світовому ринку в третьому кварталі поточного року. Оприлюднені дані враховують відвантаження принтерів різних типів (лазерних та струминних форматів від А2 до А4), багатофункціональних апаратів, а також копіювального обладнання.

У період з липня по вересень включно у глобальному масштабі було реалізовано близько 20,9 млн пристроїв. Це на 20,4% менше у порівнянні з третьою чвертю минулого року, коли постачання дорівнювало 26,3 млн одиниць.

Аналітики пов’язують ситуацію з виробничими складнощами, які обумовлені дефіцитом електронних компонентів. Крім того, порушено роботу каналів поставок через пандемію.

Найбільшим постачальником друкованої техніки за підсумками кварталу став HP з часткою 40,9%: у річному обчисленні постачання пристроїв цієї компанії скоротилися на 26,1%. На другому місці з великим відставанням знаходиться Epson, що контролює 20% світового ринку. Замикає трійку Canon Group із результатом близько 16,2%. Далі йдуть Brother і Kyocera Group, які за підсумками минулого кварталу показали результат у 8,9% і 2,1% відповідно.

Якщо розглядати галузь у грошовому вираженні, то продаж у річному обчисленні зменшився на 11 %, склавши за підсумками третьої чверті 2021 р приблизно 9,2 млрд доларів США.

Як вже повідомляло NotaВene, в серпні аналітична компанія IDC повідомила, що світовий ринок пристроїв друку росте четвертий квартал поспіль. У другій чверті нинішнього року відвантаження техніки піднялися на 13,4% в річному численні.

Нагадаємо, що відновлення ринку промислових принтерів після спаду, викликаного пандемією COVID-19, почалося в третьому кварталі 2020 р і тривало в першому кварталі 2021 р. Хоча поставки деяких типів принтерів скоротилися в порівнянні з дуже успішним четвертим кварталом 2020 р, в цілому кількість проданих принтерів зросла майже на 2,5%.

Варто зазначити, що в глобальному масштабі різко зросли поставки друкарської техніки (Hardcopy Peripherals, HCP). Збільшення попиту пояснюється пандемією, через яку почався стрімкий розвиток платформ дистанційного навчання та віддаленої роботи.

Total
0
Shares
Previous Article

Обсяги перевезень зерна залізницею скоротилися на 7,8 %

Next Article

ІКЕА здає в оренду надмаленькі квартири в Токіо за долар на місяць

Related Posts
Total
0
Share