Світовий банк припиняє публікації рейтингу Doing Business

Керівництво групи Світового банку оголосило про припинення публікацій щорічної доповіді Doing Business, в якій оцінювалися умови для ведення бізнесу в різних країнах, через виявлені помилки у попередніх звітах, повідомляє сайт фінансової установи.

“Переглянувши всю наявну на сьогодні інформацію щодо доповіді Doing Business включно з висновками стосовно попередніх оглядів, аудитів, а також звіту, який банк оприлюднив сьогодні від імені Ради директорів, керівництво групи Світового банку прийняло рішення припинити публікації Doing Business”, — йдеться в повідомленні.

Світовий банк визнає наявність помилок, зокрема, у звітах за 2018 р і 2020 р. Крім того, зазначає фінустанова, у підготовці цих документів були певні труднощі етичного характеру.

Надалі, як зауважуєСвітовий банк, буде застосований інший підхід до оцінювання ділового й інвестиційного клімату в країнах та регіонах. У цьому зв’язку анонсована серія інших оглядів та оцінок.

Група Світового банку складається з п’яти міжнародних організацій, орієнтованих на фінансову допомогу країнам, які її потребують. Крім цього, група випускає періодичні дослідження, які допомагають країнам приймати обґрунтовані рішення, а також дозволяють зацікавленим сторонам більш точно оцінювати економічні та соціальні поліпшення в різних країнах і регіонах.

Варто зазначити, що Україна піднялася на сім позицій в рейтингу Doing Business 2020 і посіла 64 місце серед 190 країн.

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт про спрощення приєднання до електричних мереж. 

Станом на 2019 р в рейтингу Світового банку простоти ведення підприємницької діяльності Doing business за параметром легкості приєднання до електричних мереж Україна посідала 128 місце із 189 країн світу. Ця позиція нашої країни в рейтингу залишається майже не змінною з 2016 р.

Як вже повідомляло NotaВene, Житомирська область була визнана найбільш комфортною для ведення бізнесу в Україні у 2020 р, набравши 356 з 600 можливих балів. Про це йдеться у дослідженні “Regional Doing Business” експертно-аналітичного центру Офіс ефективного регулювання.

Total
0
Shares
Previous Article

Виробництво яєць в Україні зменшилося на 14,5%

Next Article

Україна обмежує імпорт кабелів та цементу

Related Posts
Total
0
Share