Світові витрати на кібербезпеку в 2021 р. перевищать 150 млрд дол.

Світові витрати на технології та послуги, пов’язані з інформаційною безпекою та управлінням ризиками, в цьому році виростуть на 12,4% і досягнуть 150,4 млрд доларів, повідомляє компанія Gartner.

У минулому році зростання зазначених витрат дорівнювало 6,4%. На думку фахівців Gartner, збільшення темпів зростання відображає високий попит на зазначені технології в зв’язку з поширенням хмарних сервісів і збільшенням числа віддалених співробітників.

Згідно з результатами опитування Gartner, проведеного в цьому році серед старших IT-керівників, головним пріоритетом в нових витратах є кібербезпека: 61% більш ніж з 2000 опитаних IT-директорів в цьому році збільшують інвестиції в інформаційну безпеку.

Послуги в області безпеки, включаючи консалтинг, підтримку обладнання, впровадження та аутсорсинг, представляють собою найбільшу категорію витрат у 2021 р., яка оцінюється майже в 72,5 млрд дол.

На другому місці знаходяться витрати на захист інфраструктури, прогнозовані на рівні 23,9 млрд дол. Примітно, що в цьому сегменті прогнозується найбільше зростання витрат — на 16,8%. Третя за розміром витрат стаття — обладнання мережевої безпеки. На неї по всьому світу буде виділено 17 млрд дол., правда за рівнем зростання цей сегмент поступається ринку в цілому. Очікується, що витрати на обладнання мережевої безпеки в порівнянні з минулим роком зростуть на 8,9%.

Як вже повідомляло NotaВene, збитки від кіберзлочинності в 2020 р. складають 1 трлн дол. і продовжують зростати. Через локдаун багато компаній спростили життя хакерам, перевівши співробітників на віддалену роботу.

Total
0
Shares
Previous Article

Виробники зеленої електроенергії відсудили у держави 770 млн грн

Next Article

ДП Енергоринок скоротило збиток до 68,7 млн грн

Related Posts
Total
0
Share