Світові витрати на ІТ зростуть у 2021 р на 8,6%

Витрати на ІТ в усьому світі в поточному році складуть 4,2 трлн. доларів США., що на 8,6% більше, ніж в 2020 р, повідомляє компанія Gartner.

За даними Gartner, в той час як багато компаній все ще страждають від зниження доходів, витрати на ІТ по всьому світу прискорюються, випереджаючи очікування доходів. При цьому ради директорів і керівники компаній більш охоче інвестують в технології, які мають чіткий зв’язок з бізнес-результатами, і менш охоче — у все інше. Вони добре усвідомлюють, яку користь можуть принести такі інвестиції.

Gartner відзначає високі перспективи сегмента ІТ-послуг, який в 2021 р входить в трійку лідерів за темпами зростання, а у 2022 р вийде за цим показником на друге місце — в основному за рахунок збільшення витрат на інфраструктуру як сервіс (IaaS), який підтримує критично важливі робочі навантаження і дозволяє уникнути високих витрат на їх розміщення. У нинішньому році обсяг цього сегмента ринку складе 1,2 трлн. дол., що на 9,8% більше, ніж в 2020 р.

Новий прогноз на 2021 р трохи перевищує попередній прогноз Gartner, згідно з яким зростання очікувалося на 8,4% в річному численні.

“Бюджети на технології вступають в нову фазу формування, — сказав віце-президент Gartner з досліджень Джон-Девід Лавлок. — CIO шукають партнерів, які можуть не тільки мислити цифровими спринтамі 2020 р, але і думати про більш цілеспрямовані зусилля по цифровій трансформації в 2021 р. Це означає створення технологій і послуг, яких ще не існує, і подальшу диференціацію своєї організації на вже переповненому ринку”.

За його словами, цифрова трансформація не може бути придбана відразу, і прогнози глобальних витрат на ІТ відображають це. Оскільки світ продовжує відкриватися, підприємства будуть інвестувати в інструменти, які підтримують інновації, роботу в будь-якому місці, продуктивність праці і довіру співробітників.

Нагадаємо, що в першому кварталі поточного року в усьому світі було продано серверів на суму 20,9 млрд доларів, що на 12% перевищує результати першого кварталу минулого року.

Як вже повідомляло NotaВene, щорічний огляд PwC стверджує, що світовий ринок розваг і медіа (E&M) збільшиться на 6,5% в 2021 р і на 6,7% в наступному році, чому сприяє високий попит на цифровий контент і рекламу.

Варто зазначити, що за оцінками експертів компанії Ericsson, до кінця поточного року до мереж стільникового зв’язку п’ятого покоління будуть підключені більше 500 млн осіб.

В останній доповіді Ericsson стверджує, що це вдвічі більше, ніж було абонентів 5G на кінці 2020 р. Зазначається також, що до кінця 2026 р в світі буде 3,5 млрд договорів на обслуговування в мережах нового покоління, що складе 40% від загального числа абонентів.

Total
0
Shares
Previous Article

Експорт цукру скоротився в 30 разів

Next Article

Кількість боргів фізичних осіб в Україні зросла на 15%

Related Posts
Total
0
Share