Світові продажі смартфонів преміум-класу зросли на 46%

У другому кварталі 2021 р у сегменті преміум-класу було зафіксовано зростання продажів смартфонів на 46% в річному численні. При цьому загальний обсяг глобального ринку розумних телефонів за той же період збільшився на 26%, повідомляє компанія Counterpoint Technology Market Research.

Слід зазначити що мова йде про пристрої вартістю від 400 дол.

За оцінками Counterpoint Technology Market Research, у другому кварталі поточного року в зазначеному ціновому сегменті було зафіксовано зростання на 46% в річному численні. При цьому загальний обсяг глобального ринку розумних телефонів за той же період збільшився на 26%.

Зростає внесок преміальних смартфонів в загальний продаж стільникових апаратів. Так, якщо в другому кварталі минулого року він становив приблизно 21%, то тепер — 24%.

Безумовним лідером сегменту залишається Apple. Причому якщо рік тому компанія контролювала 48% зазначеного сектора, то в другій чверті нинішнього року — 57%. Пояснюється настільки істотне зростання високою популярністю смартфонів сімейства iPhone 12.

На другому місці в рейтингу знаходиться Samsung. Частка південнокорейського гіганта за рік скоротилася з 22% до 17%. Замикає трійку китайська Huawei: під гнітом американських санкцій компанія здала позиції з 17% до 6%.

Крім того, до першої п’ятірки входять Xiaomi і OPPO. Обидві ці компанії зміцнили становище: перша — з 4% до 6%, друга — з 2% до 5%.

Нагадаємо, що згідно з прогнозами компанії Juniper Research, в поточному році виручка від реалізації стільникових апаратів з підтримкою 5G на світовому ринку складе приблизно 108 млрд доларів США. У подальшому цей показник буде швидко рости.

Як вже повідомляло NotaВene, Apple обігнав Samsung і Huawei та став лідером по світових продажах смартфонів за підсумками 2020 р. Останній раз таких результатів компанії вдавалося домогтися п’ять років тому.

Варто зазначити, що Apple загрожує повна заборона на продаж iPhone в Китаї: вісім років тому компанія Xiaoi Robot подала до суду на Apple за порушення патентних прав через голосового помічника Siri. Компанія Xiaoi Robot належить Shanghai Zhizhen Intelligent Network Technology Co., Ltd., яка нещодавно подала позов до Верховного народного суду КНР, вимагаючи, щоб Apple виплатила понад 1,5 млрд дол. за порушення патентних прав.

Total
0
Shares
Previous Article

Зростання ВВП України складає 2,1%

Next Article

Уряд подав до Верховної Ради проєкт державного бюджету-2022

Related Posts
Читать дальше

Понад 400 промислових компаній уклали угоду зі скорочення викидів парникових газів

Понад 400 промислових компаній важкої промисловості і транспортного сектору, серед яких сталеливарний гігант ArcelorMittal, уклали угоду зі скорочення…
Total
0
Share