Світові поставки персональних комп’ютерів збільшаться на 13,5%

Світові поставки персональних комп’ютерів збільшаться за підсумками поточного року на 13,5% — до 344,7 млн одиниць, повідомляє International Data Corporation (IDC).

У IV кварталі 2021 р, як очікується, постачання ПК у світі скоротяться на 3,4% у річному вираженні через проблеми, що зберігаються в ланцюжках поставок і збільшення витрат на логістику, зазначається в повідомленні IDC.

IDC також очікує, що глобальні постачання планшетів у 2021 р загалом збільшаться на 4,3%, хоча й прогнозує падіння показника на 8,6% у четвертому кварталі.

“Ринок пройшов пік пандемійного попиту на ПК, — сказав керівник служби досліджень IDC Worldwide Mobile Device Trackers Джитеш Убрані. — Ми спостерігаємо деяке уповільнення споживчого попиту в окремих сегментах і ринках, проте попит у геймінговій галузі залишається винятковим, і загальний споживчий попит значно вищий за допандемійного рівня”.

Сукупні середньорічні темпи зростання (CAGR) продажів ПК, включаючи настільні комп’ютери, ноутбуки та робочі станції, у 2021-2025 рр становитимуть 3,3% після двох років зростання, що виражалося двозначними числами, прогнозують експерти. Тим часом продажі планшетів повернуться до зниження на фоні конкуренції з боку смартфонів та ноутбуків.

Нагадаємо, що за березневим прогнозом дослідницької компанії International Data Corporation (IDC), Продажі персональних компʼютерів збільшаться на 18,2% в 2021 р — до 357,4 млн штук, тоді як за підсумками минулого року зростання склало 12,9%.

Як вже повідомляло NotaВene, дослідження світового ринку персональних комп’ютерів у другій чверті поточного року показують, що попит в річному обчисленні піднявся більш ніж на 10%.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила імпорт вапняку на чверть

Next Article

Україна збільшила імпорт вугілля на 15%

Related Posts
Total
0
Share