Світові ціни на продовольство підскочили за рік на 40%

Продовольча інфляція прискорюється у всьому світі. Індекс цін Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO), що відображає їх помісячну динаміку, підскочив в порівнянні з травнем 2020 р на 39,7%. Це найзначніше зростання в річному обчисленні з 2011 р, повідомляє Financial Times.

Індекс, який служить міжнародним орієнтиром цін на торговану сільськогосподарську продукцію, піднявся до максимального рівня з вересня 2011 р — 127,1 пункту, і знаходиться всього на 7,6% нижче пікового значення в 137,6 пункту, досягнутого в лютому 2011 р, повідомила FAO 3 червня. Таке значне зростання свідчить, що інфляція, спочатку породжена перебоями в поставках через пандемію, прискорюється.

У 2020 р споживчі ціни на продовольство виросли в світі на 6,3%, а роком раніше — на 4,6%, за даними FAO.

Пандемія призвела до розривів в ланцюжках поставок, підірвавши виробництво і дистрибуцію продуктів харчування. Найсильніше від перебоїв постраждали країни Південної Азії, Африки на південь від Сахари і Латинської Америки. Потім до факторів, що робить підвищувальний тиск на ціни, додалися зростаючий апетит Китаю, який нарощує закупівлі зернових і соєвих бобів, сильна посуха в Бразилії, найбільшому постачальнику кукурудзи і тієї ж сої, а також підвищений попит на олію для виготовлення біопалива. “Китай продовжує купувати, але, оскільки посуха в Бразилії виявилася сильнішою, ніж очікувалося, залишається тільки молитися, щоб була хороша погода в США, які є великим виробником сільськогосподарської продукції”, — говорить старший економіст FAO Абдолреза Абассіан.

Крім того, деякі країни ввели експортні мита, наприклад, Росія — на поставки пшениці. Інші, зокрема Аргентина, обговорюють введення заборони на експорт яловичини.

У розвинених країнах сільськогосподарська продукція становить лише частину ціни, по якій продовольчі товари реалізуються в магазинах і ресторанах. У країнах, що розвиваються, частка витрат людей на їжу більше. Значне зростання цін на сировину веде до підвищення кінцевих цін на продукти харчування, і ряд великих компаній, включаючи Nestle і Coca-Cola, вже оголосили, що підвищать роздрібні ціни.

Витрати споживачів на харчування збільшаться і в результаті відкриття ресторанів у міру зняття коронавірусних обмежень, каже Абассіан. “Скорочення харчування в кафе і ресторанах не було повністю компенсовано харчуванням вдома, але в міру того, як люди почнуть знову ходити в ресторани, ми побачимо додаткове зростання цін на їжу”, — попереджає він.

Нагадаємо, Індекс продовольчих цін FAO відображає щомісячний рух міжнародних цін кошика продовольчих товарів. Він формується на основі середніх значень індексів цін на п’ять товарних груп (зернові, рослинні масла, молочна продукція, м’ясо, цукор), скоригованих з урахуванням середньої частки кожної такої групи в обсязі експорту в період 2014-2016 рр.

Як вже повідомляло NotaВene, ціни на продовольство в світі ростуть десять місяців поспіль і вже досягли найвищого рівня з липня 2014 р. Найзначніше, за даними FAO, подорожчала рослинна олія. У березні її ціновий індекс виріс на 8% в порівнянні з березнем і досяг найвищої позначки з червня 2011 р. Експерти пояснюють зростання очікуваннями високого і стійкого попиту з боку виробників біодизельного палива. Трохи менше, але теж значно, зросли в порівнянні з лютим ціни на молочну — 3,9% — і м`ясну — 2,3% — продукцію

Total
0
Shares
Previous Article

Рада посилила штрафи за перезавантаження автотранспорту

Next Article

Вживані легкові автомобілі складають 80% українського ринку

Related Posts
Total
0
Share