Світове споживання сталі в 2021 р зросте на 4,5%

Всесвітня асоціація сталі (World Steel Association) у жовтневому прогнозі дещо погіршила свої очікування в порівнянні з квітневими оцінками. Асоціація очікує зростання світового споживання сталі у 2021 р на 4,5% — до 1,855 млрд т, повідомляє WSA.

У 2022 р асоціація прогнозує зростання світового споживання сталі на 2,2% в порівнянні з попереднім роком — до 1,896 млрд т.

WSA прогнозує, що світовий попит на сталь за межами Китаю цього року повернеться до свого допандемічного рівня раніше, ніж очікувалося. Основним фактором є виробнича активність, підтримувана відкладеним попитом.

“Розвинені країни перевершили наші попередні очікування з більшим відривом, ніж країни, що розвиваються, що відображає позитивні аспекти високого рівня вакцинації та заходів держпідтримки. У країнах з економікою, що розвивається, особливо в Азії, відновлення було призупинено поширенням пандемії. Тоді як відновлення промисловості залишалося більш стійким до нових хвиль коронавірусу, ніж очікувалося, обмеження з боку пропозиції зумовили вирівнювання відновлення в другій половині року і перешкоджають більш сильному росту в 2021 р”, — заявив голова економічного комітету World Steel Association Аль Ремейті.

Однак зростання інфляції, повільна вакцинація в країнах, що розвиваються, і сповільнення економічного зростання в Китаї створюють ризики для сталевого сектора.

Нагадаємо, що світове виробництво сталі в серпні поточного року в 64 країнах світу-виробниках сталі склало 156.8 млн. тонн, що на 1.4% нижче за рівень серпня минулого року.

Як вже повідомляло NotaВene, підприємства гірничо-металургійного комплексу України в січні-липні збільшили виробництво сталі на 7,4% в порівнянні із січнем-липнем 2020 р — до 12,73 млн т.

Варто зазначити, що за даними Всесвітньої сталевої асоціації, серед 15 найбільших сталевих компаній світу частка китайських виробників складає 53%.

Total
0
Shares
Previous Article

Виробництво молока в Україні зменшилося на 6,1%

Next Article

Вугілля на складах ТЕС і ТЕЦ в 4 рази нижче норми

Related Posts
Total
0
Share