Світ щорічно втрачає п’яту частину врожаю пшениці через шкідників

Світ щорічно втрачає п’яту частину врожаю пшениці, або 209 млн т на суму 31 млрд доларів США через шкідників і патогенів, повідомляє AgNews.

Щоб зменшити цей вплив, вчені закликають уряди з усього світу об’єднатися і профінансувати нову міжнародну дослідницьку платформу, яка б розробила інструменти зниження втрат.

“Все посилює надзвичайна кліматична ситуація. Довкілля, що змінюється, породжує нові види шкідників і хвороб, а також сприяє їх поширенню”, — вважають автори заяви з Центру Джона Іннеса.

На думку вчених, перш за все необхідно забезпечити довготривалий молекулярний захист від основних патогенів пшениці, включаючи пшеничну іржу, плямисті хвороби, борошнисту росу.

У 2016 р в світовій торгівлі був випадок, коли грибок пшениці, зазвичай ізольований в Південній Америці, прибув в Бангладеш, і знищив там 15 тис. га зернової культури. Це призвело до втрати 25-30% врожаю і поставило під загрозу виробництво пшениці в Південній Азії.

Поряд з цим вчені звертають увагу на можливість поліпшення можливості пшениці протистояти шкідникамв і захворюванням. Наприклад, гени R зернової культури працюють шляхом розпізнавання відповідних молекул у патогені, які називаються ефекторами. Шляхом ідентифікації ефекторів, присутніх в популяціях патогенів та шкідників, можуть бути створені більш стійкі комбінації R-генів.

Вчені також пропонують створити атлас R-генів, який буде безкоштовним онлайн-порталом, що містить цю генетичну інформацію і дозволяє селекціонерам проєктувати стеки генів з використанням комп’ютерного моделювання, перш ніж починати розведення пшениці в польових умовах.

За останні кілька років дослідники з Центру Джона Іннеса і лабораторії Сейнсбері ідентифікували і клонували гени стійкості у пшениці і її диких родичів, використовуючи такі технології як AgRenSeq, MutRenSeq і MutChromSeq.

Як вже повідомляло NotaВene, ціни на продовольство в світі ростуть десять місяців поспіль і вже досягли найвищого рівня з липня 2014 р.

Ціновий індекс FAO, який відображає щомісячні зміни в цінах на найбільш поширені в світі продовольчі товари, в березні зріс до 118,5 пункту, що на 2,1% вище, ніж у лютому.

Найзначніше, за даними FAO, подорожчала рослинна олія. У березні її ціновий індекс виріс на 8% в порівнянні з березнем і досяг найвищої позначки з червня 2011 р. Експерти пояснюють зростання очікуваннями високого і стійкого попиту з боку виробників біодизельного палива. 

Total
0
Shares
Previous Article

США вперше в історії імпортували нафту з Ірану

Next Article

Американська Bechtel Corporation будуватиме Київську обхідну дорогу

Related Posts
Total
0
Share