Суд наклав арешт на 100% акцій заводу Більшовик

Державне бюро розслідувань підозрює Фонд державного майна у можливому зловживанні під час приватизації АТ “Перший київський машинобудівний завод” (колишній “Більшовик”), повідомляє сайт ДБР.

Державне бюро розслідувань (ДБР) проводить розслідування у рамках кримінального провадження щодо можливого зловживання посадових осіб Фонду державного майна (ФДМ) під час приватизації АТ “Перший київський машинобудівний завод” (ПКМЗ, колишній завод “Більшовик”).

11 січня 2022 р. слідчий суддя наклав арешт на 100% статутного капіталу ПКМЗ як захід для збереження речового доказу.

“Слідчі ДБР встановлюють всі обставини незаконного відчуження заводу із державної власності за заниженою вартістю. Це завдало економічних збитків державним інтересам”, — зазначає ДБР.

Згідно з бюро, експертиза встановила, що звіт про оцінку майна, використаний для визначення вартості акцій заводу, не відповідає вимогам законодавства, що могло б негативно позначитися на достовірності оцінки.

Нагадаємо, що 27 жовтня в аукціоні Фонду держмайна з приватизації ПКМЗ виграло ТОВ “Дженерал Комерс” — підприємство зі статутним фондом 410 грн, власником якого є Володимир Долгополов з часткою 79,45%.

Наприкінці грудня Антимонопольний комітет України завершив перевірку приватизаційної угоди, дозволивши ТОВ “Дженерал Комерс” придбати акції. Перевірка була пов’язана з опублікованою у ЗМІ інформацією про можливі неконкурентні дії учасників аукціону.

АТ “Перший київський машинобудівний завод” було засновано наприкінці 1881 р. За умовами приватизації, затвердженими Кабінетом міністрів, новий власник підприємства має інвестувати у модернізацію підприємства не менше 57 млн ​​грн протягом трьох років, зберегти частину наявного потенціалу виробництва на майданчику у Києві чи Жашкові, або інших виробничих потужностях в Україні.

Підприємство виробляє у кількох цехах великогабаритне обладнання, машини та виробничі лінії для гумовопереробної, вугільної, хімічної, сільськогосподарської галузей.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила імпорт дизпального на 10%

Next Article

Число кібератак на компанії зросло на 50%

Related Posts
Читать дальше

Митниця відкрила доступ до даних про експортно-імпортні операції

Державна митна служба відкрила для вільного доступу набір даних про експортно-імпортні операції суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, повідомляє пресслужба відомства.…
Total
0
Share