Суд може встановити таємницю особистості творця біткоіну

У США набирає обертів судовий процес, який може розкрити таємницю легендарної постаті у світі криптовалют — творця біткоіну, який ховається під псевдонімом Сатосі Накамото, повідомляє The Wall Street Journal.

Суд присяжних у Флориді почав розгляд багаторічної суперечки з приводу ймовірних творців біткоїну — австралійським підприємцем і програмістом Крейгом Райтом і родиною його померлого бізнес-партнера Дейва Клеймана.

Райт з 2016 р неодноразово заявляв, що він єдиний творець біткоіну під псевдонімом Сатосі Накамото, але з цим не згідна більшість представників криптоспільноти. Родина Клеймана претендує на половину його статків. На кону — майже половина мільйона біткоїнів, вартість яких, за поточними котируваннями, становить близько 64 млрд доларів США. У позові родина Клеймана стверджує, що партнери разом працювали над криптовалютою.

Обидві сторони стверджують, що мають достатньо аргументів на свою користь. Для адептів криптовалют справжнім підтвердженням особистості Сатосі Накамото є ключ, за допомогою якого можна дістатися до рахунку, де зберігається 1 млн біткоінів. Довести свою приналежність до творців токена можна було б, знявши хоча б частину з них.

Нагадаємо, що 9 листопада вартість біткоїну оновила історичний максимум, перевищивши 68 тисяч доларів за монету. Напередодні капіталізація світового ринку криптовалют вперше в історії подолала рубіж 3 трлн. Більшість припадає на біткоін (Bitcoin) і ефір (Еthereum) — близько 40% і 20% відповідно. Про сезонне загострення на ринку криптовалют NotaВene розповідає в окремому матеріалі.

Як вже повідомляло NotaВene, 20 серпня криптовалютна біржа Binance повідомила, що запроваджує суворіші правила перевірки даних клієнтів з метою боротьби з відмиванням грошей.

Варто зазначити, що за останній рік глобальне впровадження криптовалюти зросло на 881%. Компанія Chainalysis оприлюднила звіт Global Crypto Adoption Index, в якому оцінюються 154 країни, який показує, що В’єтнам, Індія і Пакистан впевнено лідирують в цьому рейтингу, а Україна займає четверте місце.

Total
0
Shares
Previous Article

Завод Електронмаш продали на аукціоні за 970 млн грн

Next Article

В Україні збільшився обсяг іноземного туризма на 12%

Related Posts
Читать дальше

Авіапідприємства Укроборонпрому збільшили виробництво на 40%

У січні – листопаді поточного року загальний обсяг виробництва підприємств авіаційного напрямку Укроборонпрому перевищив показник аналогічного періоду минулого…
Total
0
Share