Стінг продав права на всі свої пісні за 250 млн дол.

Рок-музикант Стінг продав права на весь свій музичний каталог, у тому числі сольні роботи та записи гурту The Police, найбільшій у світі звукозаписній компанії Universal Music Group, повідомляє The Guardian.

Сума угоди традиційно не розголошується, але профільні ЗМІ з посиланням на джерела називають приблизну цифру — 250 млн доларів США.

“Для мене дуже важливо, щоб моя творча спадщина мала дім, де його цінують і поважають — не тільки для того, щоб по-новому спілкуватися з відданими шанувальниками, а й для того, щоб познайомити з моїми піснями нову аудиторію, музикантів та покоління “, — йдеться у заяві Стінга, який більшу частину своєї кар’єри співпрацював із UMG.

За умовами угоди, UMG отримує права на майстер-копії пісень, а також видавничі права — вони переходять до підрозділу Universal Music Publishing Group.

“Стінґ — геній авторської пісні, його музика пронизує світову культуру, — каже глава Universal Music Group Люсьєн Грейндж. — Для нас велика честь, що всі роботи Стінга як автора пісень та виконавця тепер будуть у сім’ї UMG”.

На початку січня стало відомо, що інша звукозаписна компанія “великої трійки” — Warner Music Group — отримала права на творчу спадщину Девіда Боуї. Як і у випадку зі Стінгом, переговори зі спадкоємцями Боуї тривали кілька місяців.

Нагадаємо, що американський автор і виконавець популярної музики Брюс Спрінгстін, 20-кратний володар премії Grammy, продав права на повний каталог своїх пісень компанії Sony за 500 млн дол.

Як вже повідомляло NotaВene.news, у грудні 2020 р. поет і співак Боб Ділан продав музичному лейблу Universal Music права на всі свої пісні.

Сума угоди не розголошується, але, за оцінкою New York Times, вона може перевищувати 300 млн доларів США. Експерти, до яких зверталось агентство Bloomberg, оцінюють угоду більш ніж у 200 млн дол. Financial Times пише, що мова йде про “дев’ятизначну суму”, а сама Universal описала угоду як “найзначніша угода з прав на музику в цьому столітті”.

В рамках угоди Universal Music отримала права на більш ніж 600 пісень, написаних Діланом за всю його 58-річну кар’єру.

 

Total
0
Shares
Previous Article

Укргазвидобування вперше за 4 роки збільшило видобуток

Next Article

Велика Британія ухвалила найжорсткіший санкційний режим щодо РФ

Related Posts
Total
0
Share