Ставки фрахту суховантажів упали до місячного мінімуму

Індекс морських навалювальних вантажів Балтійської біржі Baltic Dry 25 жовтня впав до найнижчого рівня за понад місяць, повідомляє Hellenic Shipping News.

Загальний індекс, що враховує ставки для суден Capesize, Panamax, Supramax і Handysize, знизився на 153 пункти, або 3,5%, до 4257 пунктів. Це найнижчий рівень з 17 вересня.

Індекс Capesize впав на 423 пункти, або на 6,8%, до 5782 пунктів. Це найнижчий рівень з 10 вересня. Середньодобова виручка операторів Capesize скоротилася на 3513 дол., до 47 950 дол.

“Обсяги імпорту вугілля та залізної руди в Китай цього року не були особливо вражаючими. Але перевантаженість портів у поєднанні з ринковими настроями досі є рушійною силою сегменту великогабаритних суден”, — зазначає аналітик BIMCO Shipping Емілі Стаусбель.

До того ж багато судновласників уже здали в оренду значну частку тоннажу, тому цього року вони вже навряд чи постраждають від зниження фрахтових ставок.

Індекс Panamax збільшився на один пункт і досягнув 4328 пунктів. Це є найвищим показником за понад 11 років. Середньодобова виручка операторів суден типу Panamax збільшилася на 7 дол. — до 38 952 дол.

Індекс Supramax впав на 37 пунктів — до 3547 пунктів.

Нагадаємо, що наприкінці вересня основний індекс морських навалювальних вантажів Балтійської біржі зріс до найвищого рівня за 13 років.

Як вже повідомляло NotaВene, різке зростання обсягів контейнерної перевалки в першому півріччі 2021 р дозволило портовому комплексу Лос-Анджелес / Лонг-Біч обігнати Гонконг в рейтингу найбільших контейнерних портів світу.

Total
0
Shares
Previous Article

Facebook збільшила квартальний прибуток на 17%

Next Article

Видобуток вугілля за 9 місяців збільшився на 3,7%

Related Posts
Total
0
Share