Ставки фрахту на суховантажі оновили 13-річний максимум

Основний індекс морських навалювальних вантажів Балтійської біржі зріс до найвищого рівня за 13 років, повідомляє URM.

Загальний індекс, що враховує ставки для суден Capesize, Panamax, Supramax і Handysize, зріс на 73 пункти, або на 1,6 %, — до 4717. Це найвищий показник із вересня 2008 р.

Так, середня добова ставка фрахту на суду Capesize, що перевозять залізну руду й вугілля, досягла 63 030 доларів США.

Індекс Panamax виріс на вісім пунктів до 4020 пунктів. Це найвищий рівень за 11 тижнів. Середньодобова ставка фрахту на суду Panamax, що транспортують вугілля або зернові вантажі, збільшилася на 76 дол. — до 36 180 дол.

Індекс Supramax зріс на чотири пункти до 3363. Це найвищий рівень за понад три тижні.

Аналітики пов’язують пожвавлення на ринку сухих навалочних вантажів з обмеженнями на світові перевезення, завантаженістю портів у Китаї через COVID-19 і загальним відновленням попиту на сировинні товари.

Нагадаємо, що 20 вересня індекс вартості фрахту Baltic Dry, що відстежує ціни на морські перевезення насипних і навалювальних вантажів по всьому світу, сягнув максимальної позначки майже за 12 років — від кінця листопада 2009 р.

Як вже повідомляло NotaВene, різке зростання обсягів контейнерної перевалки в першому півріччі 2021 р дозволило портовому комплексу Лос-Анджелес / Лонг-Біч обігнати Гонконг в рейтингу найбільших контейнерних портів світу.

Total
0
Shares
Previous Article

Борги населення за послуги ЖКГ за рік виросли у 1,5 раза

Next Article

Криптовалюти без закону, але з контролерами

Related Posts
Total
0
Share