Статки засновника Amazon досягли рекордної суми

Статки засновника Amazon Джеффа Безоса досягли рекордної позначки в 211 млрд доларів США. У результаті бізнесмен залишив далеко позаду своїх конкурентів-мільярдерів, повідомляє Bloomberg.

Безос став багатшим на 8,4 млрд дол. завдяки зростанню котирувань Amazon. У свою чергу, акції онлайн-ритейлера помітно подорожчали після новин про анулювання контракту Пентагону з Microsoft. Втім, Amazon показує стабільне зростання капіталізації — тільки з березня вартість компанії збільшилася на 20%.

Другою найбагатшою людиною залишається глава Tesla Ілон Маск зі статками 180,8 млрд дол., хоча в січні він майже впритул досяг позначки в 210 млрд дол. На третьому рядку рейтингу Bloomberg — президент LVMH Бернар Арно з 168,5 млрд дол.

На цьому тижні 57-річний Безос залишив пост CEO Amazon. Його наступником став Енді Джассі — ветеран корпорації і топ-менеджер, який перетворив хмарний підрозділ Amazon Web Services (AWS) в багатомільярдний бізнес. Засновник Amazon обійме посаду виконавчого голови ради директорів. Він також планує приділяти більше уваги новим продуктам і ініціативам, благодійним проектам (Day 1 Fund, Bezos Earth Fund), аерокосмічній компанії Blue Origin, виданню The Washington Post і іншим захопленням.

Що стосується угоди з Пентагоном, то контракт на створення хмарної системи зберігання даних став яблуком розбрату між технологічними компаніями. У 2019 р влада США підписала з Microsoft договір на суму 10 млрд дол., але конкуренту вдалося його оскаржити. Розрив відносин може означати, що новий контракт буде поділений між Microsoft і Amazon.

Нагадаємо, що засновник Amazon Джефф Безос заявив про бажання в III кварталі 2021 р змінити пост генерального директора на посаду виконавчого голови ради директорів.

Як вже повідомляло NotaВene, наприкінці травня список найбагатших людей світу очолив Бернар Арно. Статки глави транснаціональної компанії LVMH Moët Hennessy — Louis Vuitton французького бізнесмена Бернара Арно склали 186,3 млрд дол.

Total
0
Shares
Previous Article

Перевезення металопродукції по Дніпру знизилися на 10%

Next Article

Укргазвидобування скоротило видобуток на 5,3%

Related Posts
Total
0
Share