Стартап з українським корінням Grammarly отримав оцінку в 13 млрд дол.

Стартап Grammarly, який заснували уродженці України, у ході нового раунду отримав оцінку 13 млрд доларів США. Всього два роки тому сервіс, який допомагає перевірити правопис у текстах англійською мовою, став “єдинорогом”. Сервіс покращення текстів Grammarly залучив 200 млн дол. інвестицій, а його оцінка досягла 13 млрд дол., повідомляє CNBC.

Хоча сервіси Microsoft Word та Google Doc теж можуть перевіряти правопис, з урахуванням усіх своїх можливостей у Grammarly немає жодного прямого конкурента, сказав в інтерв’ю CNBC генеральний директор Бред Гувер.

У компанію інвестували Baillie Gifford, Gerenal Catalyst та кілька фондів під управлінням BlackRock. Залучені кошти компанія планує витратити на покращення продуктів та розширення команди.

Grammarly перевіряє тексти користувача на грамотність та пропонує, як можна покращити текст. Для цього сервіс використовує штучний інтелект. Проєкт працює як розширення у браузері та офісних програмах, доступний у застоснуках для смартфонів та комп’ютерів. Grammarly пропонує користувачам безкоштовний функціонал, за доступ до всіх можливостей сервісу потрібно заплатити. Платна версія сервісу також може перевіряти тексти на плагіат.

“Залучені інвестиції допоможуть Grammarly пришвидшити зростання команди та розвиток інноваційних рішень для продуктів компанії, які щодня допомагають 30 млн людей ефективніше спілкуватися англійською мовою”, — зазначає компанія.

Станом на листопад 2021 р у Grammarly працюють понад 600 людей у трьох країнах. Хаби компанії розташовані у Києві, Сан-Франциско, Нью-Йорку та Ванкувері. Grammarly дотримується віддаленої моделі роботи в гібридному форматі та планує в наступному році збільшити команду в Україні на 50%.

Нагадаємо, що фінтех-стартап Revolut, заснований росіянином Миколою Сторонським і українцем Владом Яценком, залучив 800 млн доларів США інвестицій. Компанія отримала оцінку в 33 млрд дол., що робить її найдорожчим фінтех-стартапом у Великій Британії.

Як вже повідомляло NotaВene, американська компанія у сфері дизайну та маркетингу VistaPrint викупила 100% акцій української компанії, яка розробляє фотосток Depositphotos та онлайн-редактор Crello.

Total
0
Shares
Previous Article

J.P. Morgan різко погіршив прогноз зростання ВВП України

Next Article

План доходів бюджету за 9 місяців перевиконали на 29 млрд грн

Related Posts
Вчені зробили відкриття, завдяки чому можна почати масове виробництво квантових чіпів
Читать дальше

Вчені зробили відкриття, яке дозволяє почати масове виробництво квантових чіпів

Наступний крок вчених — створити “фабрику” по створенню кубітів. Вчені Техаського університету міста Даллас вдосконалили метод створення кремнієвих…
Total
0
Share