США ввели нові санкції на Північний потік 2

Сполучені Штати Америки запроваджують санкції проти пов’язаної з Росією компанії, яка бере участь у спорудженні газопроводу “Північний потік-2”, повідомляє Державний департамент США.

Зазначається, що йдеться про компанію Transadria Ltd, яка базується на Кіпрі, і про судно Marlin, що належить їй. Крім того, загалом адміністрація США ввела санкції проти восьми осіб та 17 суден відповідно до закону PEESA у зв’язку з “Північним потоком-2”.

“Попри виступи проти газопроводу “Північний потік-2″, ми продовжуємо співпрацювати з Німеччиною та іншими союзниками та партнерами, щоб зменшити ризики, пов’язані з газопроводом для України та прифронтових країн НАТО та ЄС, а також протидіяти діяльність Росії”, — наголошує Держдеп.

Ще наприкінці серпня NotaВene повідомляло про те, що президент США Джо Байден видав указ, яким розписує механізм введення санкції щодо російських трубопроводів, зокрема Північного потоку 2.

Указ має назву “Блокування власності у зв’язку з деякими російськими енергетичними проектами”. У документі зазначається, що мета цих заходів — схвалення додаткових заходів “щодо певних зарубіжних ініціатив влади РФ, які наносять шкоду”.

Як вже повідомляло NotaВene, Федеральне мережеве агентство Німеччини (Bundesnetzagentur) тимчасово призупинило процедуру сертифікації Північного потоку-2 до завершення створення дочірньої компанії швейцарської Nord Stream 2 AG для експлуатації національної ділянки магістралі та передачі їй основних активів та кадрових ресурсів.

Total
0
Shares
Previous Article

Фонд держмайна зірвав плани великої приватизації

Next Article

Збитки підприємств Міненерго в 2021 р сягнули 6 млрд грн

Related Posts
Total
0
Share