США вводять антидемпінгові мита на імпорт труб Інтерпайпу

Міністерство торгівлі США за підсумками остаточного розслідування рекомендує запровадити антидемпінгове мито на імпорт нафтових труб виробництва української компанії “Інтерпайп”, повідомляє GMK Center.

За остаточними результатами антидемпінгового розслідування міністерство дійшло висновку, що “Інтерпайп” постачав у США труби нафтового сортаменту за заниженою ціною в період з 10 липня 2019 р. до 30 червня 2020 р

Антидемпінгова маржа для компанії “Інтерпайп” та її дочірніх підприємств (Interpipe Europe SA, Interpipe Ukraine LLC, PJSC Interpipe Niznedneprovsky Tube Rolling Plant, LLC Interpipe Niko Tube) складає 27,80%, що нижче 30,19% за попередніми підсумками.

“На підставі аналізу коментарів, отриманих від зацікавлених осіб щодо наших попередніх результатів, ми внесли певні зміни до розрахунку попередньої середньозваженої демпінгової маржі для “Інтерпайпу”, — йдеться у повідомленні.

У липні 2019 р. міністерство торгівлі США ввело мито на деякі види трубної продукції “Інтерпайпу”, скасувавши підписану у 2014 р. угоду з українською компанією. Відомство встановило, що імпорт її продукції завдає збитків американським виробникам.

Нагадаємо, що промислова компанія “Інтерпайп”, що спеціалізується на виробництві труб і коліс для залізничного транспорту, за підсумками січня-березня 2021 р. скоротила прибуток на 90% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 р. — до 865 млн доларів США.

Як вже повідомляло NotaВene.news, комісія з міжнародної торгівлі США бачить необхідність у запровадженні остаточних антидемпінгових мит на імпорт сталевого арматурного дроту для попередньо напруженого залізобетону із семи країн, в тому числі з України.

Варто зазначити, що міжнародна комісія з торгівлі США (USITC) має намір продовжити на п’ять років термін дії антидемпінгових митних тарифів на імпорт вуглецевого обрізного товстолистового прокату з України.

Total
0
Shares
Previous Article

Держава виділяє 16,6 млрд грн для забезпечення авіасполучення з Україною

Next Article

Україна збільшила експорт жита в 90 разів

Related Posts
Total
0
Share