США та їхні союзники готують технологічні санкції проти РФ

США разом із Японією, Тайванем та Сінгапуром планує запровадити технологічні санкції проти Росії, повідомляє Foreign Policy.

Ці країни — найбільші виробники напівпровідників, комп’ютерних чіпів та іншої високотехнологічної продукції, на яку покладається російська економіка.

США планують запровадити обмеження, схожі на ті, які раніше використовували проти Huawei. Експортний контроль поширюватиметься на будь-яку продукцію, випущену з використанням американського програмного забезпечення або технологій — навіть якщо їх виготовили іноземні компанії за кордоном США.

Якщо план приведуть у дію, то обмеження для Росії потраплять технології, важливі для її нафтогазового сектора, суднобудування, авіабудування і військової промисловості. Санкції також зачеплять імпорт автомобілів, смартфонів та іншої масової побутової техніки.

Нагадаємо, що Велика Британія запроваджує санкції проти п’яти російських банків, а також проти близьких до президента Росії олігархів Геннадія Тимченка, Бориса та Ігоря Ротенбергов.

Як вже повідомляло NotaВene.news, американські санкції будуть введені проти російського держборгу, під обмеження також потраплять ВЕБ та Промсвязьбанк, а запуск Північного потоку-2, за погодженням з Німеччиною, може бути зупинено.

Total
0
Shares
Previous Article

Зеленський запровадив воєнний стан

Next Article

НБУ заморожує офіційний валютний курс

Related Posts
Total
0
Share