США надають Україні допомогу для покриття дефіциту бюджету

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба оголосив про рішення США надати Україні макрофінансову допомогу, повідомляє zn.ua.

Глава МЗС України Дмитро Кулеба провів переговори з державним секретарем США Ентоні Блінкеном. Кулеба подякував Блінкену за рішення надати Україні макрофінансову допомогу.

“Чергова розмова з держсекретарем США Ентоні Блінкеном. Продовжуємо активно координувати зусилля для захисту України. Вдячний США за рішення надати Україні макрофінансову допомогу. Окремо обговорили діяльність СММ ОБСЄ. Україна зацікавлена у повноцінному функціонуванні місії”, — пише Кулеба у Twitter.

Ризики вторгнення РФ в Україну негативно впливають на курс валют, на виконання державного бюджету та погашення зобов’язань щодо держборгу.

Як вже повідомляло NotaВene.news, Міністерство фінансів 29 вересня 2021 р. погасило облігації зовнішньої державної позики під гарантії США на суму 1 млрд дол.

Нагадаємо, що Міністерство фінансів підвищило прогноз виплат за державним боргом у 2022 р. на 12,7 млрд грн — до 438,49 млрд грн.

Total
0
Shares
Previous Article

Ціни на нафту сягнули найвищого рівня за 8 років

Next Article

Експорт товарів збільшився на 38,4%

Related Posts
Total
0
Share