США мають намір продовжити мита на імпорт прокату з України

Міжнародна комісія з торгівлі США (USITC) має намір продовжити на п’ять років термін дії антидемпінгових митних тарифів на імпорт вуглецевого обрізного товстолистового прокату з України, повідомляє GMK Center.

USITC дійшла висновку, що скасування антидемпінгових тарифів може призвести до демпінгу металопродукції на американському ринку, що, в свою чергу, може завдати шкоди національним виробникам.

Захисний захід поширюється на імпорт з України, Китаю і Росії.

Нагадаємо, США заявили про перегляд митних тарифів ​​на імпорт вуглецевого обрізного прокату з України в листопаді 2020 р. Причина — завершення четвертого п’ятирічного періоду терміну дії антидемпінгових митних тарифів.

Спочатку департамент торгівлі США призупинив розслідування з антидемпінгових тарифів на імпорт плоского прокату не в рулонах з Китаю, України та Росії в обмін на цінові зобов’язання.

Демпінгова маржа для металопродукції “Азовсталі” становить 81,43%, а для ММК ім. Ілліча — 155%. Для інших підприємств діє демпінгова маржа в розмірі 237,91%.

Як вже повідомляло NotaВene, Україна зберегла 13-е місце в глобальному рейтингу 64 країн – виробників сталі за січень-квітень 2021 р. Українські металурги за чотири місяці збільшили виробництво сталі на 7,2% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року с до 7,14 млн т.

Варто зазначити, що Євросоюз планує поступово переходити на виробництво сталі з мінімумом шкідливих викидів, заявила на конференції в Берліні голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

“Ми хочемо, щоб європейські країни активно інвестували в нові технології, щоб зробити сталь “зеленою”. “Зелена” сталь коштує приблизно на 100 євро більше за тонну, ніж звичайна, вироблена традиційним способом”, — сказала вона.

За її словами, в 2021 р. Єврокомісія не хоче збільшувати імпорт сталі, виробленої традиційним способом. Чиновники зроблять ставку на те, щоб стимулювати своїх виробників до переходу на беземісійне виробництво.

Total
0
Shares
Previous Article

Автовиробництво в Україні за рік зросло у 8 разів

Next Article

Біткоін впав майже на 10% за останню добу

Related Posts
Читать дальше

Чотири державних підприємства зі складу Укроборонпрому самостійно експортуватимуть свою продукцію

До переліку підприємств зі складу державного концерну “Укроборонпром”, які отримали право самостійного експорту продукції власного виробництва, увійшли “Новатор”,…
Total
0
Share