Споживання металопрокату в Україні збільшилося на 11,8%

Україна в січні-липні поточного року збільшила внутрішнє споживання металевого прокату на 11,85% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року — до 2,84 млн т, повідомляє об’єднання підприємств “Укрметалургпром“.

На імпорт припало 577,3 тис. т — 20,33% від загальної місткості ринку металопрокату в Україні. У порівнянні з попереднім роком частка імпорту знизилася на 5,05%.

Частка плоского прокату в імпорті зросла і перевищила частку сортового прокату — 55,14% і 42,65% відповідно.

Основні джерела імпорту металопрокату в Україну:

  • СНД — 39,7%
  • ЄС — 22,4%
  • Інші країни Європи — 19,4%

Нагадаємо, що за підсумками 2020 р Україна збільшила внутрішнє споживання металопрокату на 4,4% в порівнянні з 2019 р — до 4,7 млн т. Частка імпорту за рік знизилася на 5,2%.

Як вже повідомляло NotaВene, металургійні підприємства України в травні 2021 р наростили випуск прокату на 14,1% в порівнянні з травнем 2020 р – до 1,63 млн т.

Варто зазначити, що міжнародна комісія з торгівлі США (USITC) має намір продовжити на п’ять років термін дії антидемпінгових митних тарифів на імпорт вуглецевого обрізного товстолистового прокату з України.

USITC дійшла висновку, що скасування антидемпінгових тарифів може призвести до демпінгу металопродукції на американському ринку, що, в свою чергу, може завдати шкоди національним виробникам. Захисний захід поширюється на імпорт з України, Китаю і Росії.

Total
0
Shares
Previous Article

Світовий ринок пристроїв друку зростає четвертий квартал поспіль

Next Article

Туристичний ринок відновиться за рахунок заможних мандрівників і туристів з дітьми

Related Posts
Читать дальше

Шмигаль доручив Мінінфраструктури розробити програму підтримки авіакомпаній

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив Міністерству інфраструктури представити до 22 лютого проект програми державної підтримки українських авіакомпаній. Про це…
Total
0
Share