Споживання газу в січні скоротилося на 10%

Споживання природного газу в Україні у січні 2022 р. скоротилося у порівнянні з січнем минулого року приблизно на 10% — до 4 млрд куб м. Цей показник включає як саме споживання, так і газ для виробничо-технологічних втрат, повідомляє ExPro.

Таким чином, Україна спожила на 400 млн куб. м менше газу, ніж у січні минулого року. У порівнянні з груднем споживання газу, навпаки, зросло на 2%. Це пояснюється тим, що січень традиційно є найбільш затратним місяцем року по споживанню газу.

Основні причини скорочення споживання газу у січні цього року — відносно високі ціни на газ та тепла погода. Дорогий газ сприяє тому, що промислові споживачі відчутно скоротили закупівлю природного газу для власних потреб.

Нагадаємо, що за даними Оператора газотранспортної системи, в 2020 р. населення України використало 8,15 млрд. кубометрів природного газу, що становить 26% від усього обсягу споживання в країні. У порівнянні з 2019 р. спостерігається невелике зростання споживання населенням – близько 2%. Але при зіставленні із середнім значенням за три останні роки населення стало споживати на 12% менше.

Total
0
Shares
Previous Article

Витрати на виробництво агропродукції в Україні зросли на 41%

Next Article

Європейці найчастіше купують в інтернеті одяг

Related Posts
Total
0
Share