Список найбагатших людей світу очолив Бернар Арно

Статки глави транснаціональної компанії LVMH Moët Hennessy — Louis Vuitton французького бізнесмена Бернара Арно складають 186,3 млрд доларів США, повідомляє Forbes.

Це на 300 млн дол. більше оцінки статків власника Amazon Джеффа Безоса. На третьому місці в цьому рейтингу розташовується засновник Tesla та SpaceX Ілон Маск, активи якого оцінюються в 147,3 млрд дол.

Стаки Арно зросли за останні 14 місяців на 110 млрд дол. — з 76 млрд дол. у березні 2020 р до нинішніх 186,3 млрд дол, відзначає видання. Зростання добробуту мільярдера пов’язано з хорошими показниками LVMH під час пандемії COVID-19. Так, за підсумками першого кварталу люксова компанія відзвітувала про отримання виручки в розмірі 17 млрд дол., що на 32% вище за аналогічний показник минулого року. Ринкова капіталізація LVMH становить приблизно 320,5 млрд дол., а частка Арно в компанії оцінюється більш ніж в 600 млн дол.

Як вже повідомляло NotaВene, за підсумками 2021 р у рейтингу журналу Forbes першу сходинку посів засновник Amazon Джефф Безос, до списку увійшли сім українських мільярдерів.

Нагадаємо, світовий попит на золоті ювелірні вироби в минулому році впав до рекордного мінімуму з моменту початку спостережень в 1995 р. Споживчий попит на золото в світі в 2020 р. впав нижче 4 тис. тонн і виявився на мінімальному рівні за останні 11 років. При цьому інвестиційний попит на метал в минулому році показав рекордні значення.

Варто зазначити, що продажі приватних літаків істотно зросли в минулому році, оскільки світова туристична галузь фактично зупинилася через пандемію COVID-19, а десятки авіакомпаній збанкрутували. За даними брокерської компанії Colibri Aircraft, тільки в США продажі старих приватних літаків в 2020 р. зросли майже на 10% — до 1637 штук

Total
0
Shares
Previous Article

Світові поставки телевізорів зросли на 11,5%

Next Article

Капітальні інвестиції в Україні скоротилися на 9,5%

Related Posts
Total
0
Share