Сільгоспвиробництво в Україні зросло на 8,4%

Обсяги виробництва сільскогосподарської продукції в господарствах всіх категорій України за підсумками січня-серпня зросли на 8,4% в порівнянні з показником аналогічного періоду роком раніше, повідомляє Державна служба статистики.

Отже, виробництво рослинницької продукції зросло на 14,8%, тоді як тваринницької — знизилося на 4,8%. При цьому зростання обсягів виробництва в сільгосппідприємствах за звітний період склало 13,7%, в господарствах населення — на 2,1%.

Нагадаємо, що витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в січні-липні поточного року зросли на 34,7% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. При цьому витрати на виробництво продукції рослинного походження за звітний період виросли на 31,5%, тваринного — на 41,3%. У той же час витрати на матеріально-технічні ресурси промислового походження, що використовуються в сільськогосподарському виробництві, за перші сім місяців 2021 р збільшилися на 35,8%.

Як вже повідомляло NotaВene, Україна завершила збирання ранніх зернових і зернобобових культур, урожай сягнув 44,8 млн тонн із загальної площі 10,2 млн га, що стало рекордним показником за всю історію країни.

Варто зазначити, що за даними FAO, індекс цін на продовольство в серпні склав 127,4 пункту, що на 3,1% вище, ніж у липні, і на 32,9% в порівнянні з тим же місяцем 2020 р.

Total
0
Shares
Previous Article

Конгрес США пропонує посилити співпрацю з титановою індустрією України

Next Article

Уряд визначив терміни внесення державних ТЕЦ у статутний капітал Нафтогазу

Related Posts
Total
0
Share