Швеція переобладнає у квартири порожні магазини і офіси

У зв’язку з браком житла в Швеції, уряд країни планує переобладнати комерційні площі, що звільнилися через пандемію, в житлову нерухомість. Про це повідомляє Reuters.

Таким чином, уряд Швеції спробує заповнити дефіцит приблизно в 140 000 будинків. Згідно з даними досліджень, приблизно п’ята частина шведів через пандемію працює вдома. Порожні магазини, офіси та інші комерційні приміщення планується переробити в квартири, розповідає Reuters.

Нормативи у сфері будівництва роблять спорудження житла у Швеції одним з найдорожчих в Європі. Пільги за іпотечними кредитами, нульовий податок на нерухомість і регульований ринок оренди викликали зростання цін на житло і значно підвищили рівень заборгованості домогосподарств.

Національна рада по житловому будівництву отримала доручення спростити існуючі будівельні правила, щоб полегшити плани перетворення власності. Наприкінці лютого 2021 р. чиновники мають представити звіт уряду.

“Через пандемію короновірусу все більше секторів розглядають можливість зробити роботу на дому на постійній основі. Це означає, що з’явиться нерухомість, яку можна використовувати для житла”, — сказав заступник міністра фінансів Пер Болунд.

Нагадаємо, статистичне управління Швеції опублікувало опитування, яке продемонструвало, що уряд втрачає підтримку громадян через політику по відношенню до пандемії коронавірусу.

Як вже повідомляв Nota Вene, з січня по вересень поточного року ціни на житлову нерухомість в Україні зросли на 1,8%. Різкий стрибок цін на нерухомість стався в четвертому кварталі 2019 р. За темпами зростання цін на житло Україна піднялася на шосте місце в світі.

Total
0
Shares
Previous Article

Уряд скасував пільгову ціну на електроенергію для населення

Next Article

На розвиток дорожньої інфраструктури до бюджету закладено 81,3 млрд грн

Related Posts
Total
0
Share