Щодобовий обіг криптовалют в Україні становить 1 млрд грн

Обіг криптовалют в Україні становить 1 млрд грн за добу, заявив радник міністра цифрової трансформації Максим Дем’янюк під час Ukrainian Financial Forum, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Якщо ми говоримо про ринок віртуальних активів — це один із найцікавіших і перспективних ринків у світі. Якщо ми говоримо про те, де є Україна (на жаль, це неофіційна інформація, вона з’явиться лише після того як з’явиться регулювання), то це близько одного млрд грн за день”, — сказав Дем’янюк.

За його словами, криптовалюти у 50 разів перевищують вклади в українські гривневі акції та цінні папери без урахування ОВДП.

“Ми не можемо удавати, що немає ринку криптовалют в Україні, саме тому останні півтора року Мінціфри поставило перед собою завдання надати регулювання цьому ринку”, — додав радник міністра, зазначивши, що відсутність правового регулювання є основною проблемою в цьому питанні.

Нагадаємо, що за останній рік глобальне впровадження криптовалюти зросло на 881%. Компанія Chainalysis оприлюднила звіт Global Crypto Adoption Index, в якому оцінюються 154 країни, який показує, що В’єтнам, Індія і Пакистан впевнено лідирують в цьому рейтингу, а Україна займає четверте місце.

Як вже повідомляло NotaВene, Україна намагається синхронізувати процес легалізаціі криптовалюти з рештою світу. 2 грудня 2020 р Верховна Рада прийняла в першому читанні проєкт закону “Про віртуальні активи”.

Варто зазначити, що Сальвадор став першою у світі країною, що узаконила використання криптовалюти біткоін як платіжного засобу. Уряд Куби опублікував резолюцію, згідно з якою Центральний банк країни встановить правила щодо криптовалюти і визначить методики ліцензування постачальників відповідних послуг.

Згідно з даними Goingecko, ринкова капіталізація всіх існуючих криптовалют станом на 5 квітня 2021 р перевищила 2 трлн дол.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила експорт металу на 20%

Next Article

Укргазвидобування знизило видобуток на 5% з початку року

Related Posts
Total
0
Share