Shell встановить 50 тис. зарядних станцій для електромобілів у Великій Британії

Royal Dutch Shell Plc планує встановити 50 тис. зарядних станцій для електромобілів у Великій Британії протягом чотирьох років, що дозволить їй отримати третину британського ринку до 2025 р, повідомляє Financial Times.

Транспорт є головним джерелом викидів CO2 в країні, і уряд Великої Британії має намір заборонити продаж нових автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами з 2030 р. Однак недолік зарядної інфраструктури обмежує попит на електромобілі, пише газета Financial Times.

Shell, яка купила на початку поточного року оператора мережі станцій для зарядки електротранспорту Ubitricity, планує активно розвивати цей напрямок. Компанія заявила, що буде співпрацювати з місцевими органами влади, допомагаючи їм фінансувати розвиток мережі вуличних зарядних станцій.

В даний час близько 75% витрат на установку станцій зарядки електромобілів оплачується з державного бюджету, і місцевим органам влади необхідно фінансувати лише решта 25%.

За словами Девіда Банча, який очолює британський бізнес Shell, компанія хоче забезпечити водіям доступ до зарядних станцій по всій території Великої Британії, щоб все більше людей переходило на електромобілі.

Згідно з оцінками комітету з кліматичних змін Великої Британії, країні буде потрібно 150 тис. станцій зарядки електромобілів до 2025 р, якщо вона має намір рухатися до мети досягнення нульового рівня викидів до 2050 р. В даний час число громадських станцій зарядки в Британії становить трохи більше 25,5 тис.

Ubitricity управляє найбільшою в Великій Британії мережею зарядних станцій, що налічує понад 3,6 тис.

Нагадаємо, що окружний суд Гааги ухвалив, що англо-нідерландська нафтогазова компанія Royal Dutch Shell несе відповідальність за зміну клімату, і зобов’язав її скоротити викиди вуглекислого газу. У постанові зазначено, що до 2030 р Shell повинна скоротити емісію CO2 на 45% в порівнянні з показниками 2019 р. Яким чином компанія повинна виконати припис, суд не вказав.

Як вже повідомляло NotaВene, національна мережа зарядних станцій для електромобілів Ірландії значно розшириться в найближчі місяці завдяки угоді між телекомунікаційною компанією Eir і монтажником автомобільних зарядних пристроїв EasyGo про заміну 180 громадських телефонних будок на точки зарядки.

Варто зазначити, що уряд Польші має намір виділити на будівництво зарядних станцій і водневих заправок для автомобілів 800 млн злотих (216 млн доларів). Проєкт розробило міністерство клімату і навколишнього середовища країни.

“Відсутність розвиненої мережі зарядок у Польщі гальмує поширення електромобілів, — зазначає міністерство. — Для регіонів, які будуватимуть загальнодоступні зарядні станції, субсидії покриють 50% будівництва, а власники зарядних станцій з обмеженим доступом можуть розраховувати на відшкодування 25% витрат”.

Total
0
Shares
Previous Article

Тариф на залізничні перевезення вантажів підвищиться на 9%

Next Article

Рада підвищила на 1 грн ліміт готівкових переказів, які не підлягають фінмоніторингу

Related Posts
Total
0
Share